Aydınlı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Aydınlı Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Aydınlı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Aydınlı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aydınlı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Aydınlı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Aydınlı Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aydınlı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Aydınlı Düğün Salonu Hakkında

Yıllar yıllar önce başladık adım attık davet ve organizasyon sektörüne. 2005’den bu yana işi tüm incelikleriyle öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz. İstanbul’da evlenecek çiftler için eşsiz bir alternatif olan Aydınlı Düğün Salonları Tuzla’da faaliyet gösteriyor. Tuzla’nın merkezi bir mevkiinde bulunan salonumuza hem özel araçla hem de toplu taşımayla ulaşım oldukça kolaydır. Aynı zamanla özel araçlarıyla gelen misafirlerimiz için ücretsiz otoparkımız da bulunuyor.

İşinde uzman kişilerden oluşturduğumuz kadromuzla bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdik. Bizi misafirlerimizin teveccühleri motive etti ve sürekli olarak geliştik. Her geçen gün hizmet kalitemizi yükselterek bugün geldiğimiz noktada alanımızın lideriyiz.

1000 konuk kapasiteli geniş ve ferah salonumuzda; mutluluklarınızın bir parçası olmaktan kıvanç duyuyoruz. Kimi zaman düğün gününüzde kimi zaman da kına gecelerinde yanınızda oluyoruz... Salonumuzda yalnızca lüks 1 mekân bulmuyorsunuz; aynı zamanda güler yüzlü personeller ve kusursuz hizmet kalitesini de bir araya getirdik.
Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda büyük 1 ekiple çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İkramların hazırlanması, servis edilmesi, eğlence için orkestra ve sanatçılar, salonun renklendirilmesi için organizasyon bunların başlıca olanları. Tabii çiftlerimizin tüm süreçlerinde organizasyon sorumlumuz yanlarında oluyor. Kendisi hem istekleri gerçekleştiriyor hem de danışmanlık yapıyor.

Sayısız özel davetin içerisinde planlamalar yapmış organizasyon sorumlumuz hayatları boyunca 1 defa bu anı yaşayacak çiftlerimizin organizasyonlarını yönetiyor. Özellikle kına geceleriyle ilgili akıllarda pek çok soru işareti oluyor. Çok aşamaları olan kına gecesinde bir de pek çok ekipmana ihtiyaç duyuluyor. Bizse hem tüm aşamalarda hem de tüm ekipmanların tahsisinde çiftlerimizin yanında oluyoruz. Onlara özel kına gecesi paketimiz mevcut.
İçerisinde:

Geline özel bindallı,
Gelinin arkadaşlarına özel bindallı,
Damada özel fes ve yelek,
Kına tahtı,
Salon süslemesi,
Yaş kına,
Kına masası ve çok daha fazlasını barındırıyor.

Şayet paketimizin içerisinde olmayan bir hizmeti isterseniz de organizasyon sorumlumuz teminini sağlıyor.
Size yalnızca konuklarınızı davet etmeyi ve kına gecenizde doyasıya eğlenmeyi bırakıyoruz.

Bugün sizin gününüz! Gelin planlamasını birlikte yazalım. Form üzerinden organizasyon sorumlumuzla irtibata geçerek hem hizmet içeriğimiz hem de Aydınlı Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Aydınlı Mahallesi, Nihavent Sokak, 34953 Tuzla/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aydınlı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.