Ataşehir Erzurum Cağ Kebap

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Ataşehir Erzurum Cağ Kebap kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ataşehir Erzurum Cağ Kebap kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Hakkında

Keyifli ve bir o kadar lezzetli yemeklerin olduğu bir atmosferde unutulmaz bir kına gecesi yapmak isterseniz Ataşehir Erzurum Cağ Kebap tam da sizin aradığınız yer olabilir.

Yıllardır hem yemek hem de organizasyon sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Birbirinden lezzetli yemeklerinizi özel sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. En eski Türk geleneklerinden biri olan kına eğlencelerinizi de nostaljik bir dokuya sahip olduğumuz mekanımız içerisinde kutlarken sizin de oldukça keyif alacağınıza inanıyoruz. Hem lezzetli yemeklerimiz hem de unutulmaz bir kına eğlencesiyle günlerce konuşulacaksınız.

İstanbul’da bulunan mekanımızda kına merasiminiz öncesi sizi ağırlayarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Hayalini kurduğunuz kına merasiminin tüm detaylarını öğrenerek keyifli bir süreç yaşamanızı istiyoruz. Rustik bir atmosfere sahip mekanımızda tuğla ve taş duvarlar kullanıyoruz. Tahtadan masalar, sembolik pencereler, şark köşesini andıran koltuk kılıflarımızla etkileyici bir atmosfer yaratıyoruz. Geleneksel bir kına eğlencesi yapmak isteyen bir gelin adayıysanız tam da size göre bir atmosferimiz olduğunu söyleyebiliriz. İsteğinize bağlı olarak dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firması da getirebilirsiniz. Böylelikle kına tahtı, bindallı ve kaftan gibi hizmetleri ya da eğlencenize farklı konseptler katacak içerikleri organizasyon firmasıyla anlaşarak sağlayabilirsiniz.

Restaurant olmamızın avantajlarını size yansıtarak hijyenik ortamda hazırladığımız birbirinden lezzetli yemekleri tabaklarınıza getiriyoruz. Özellikle de Erzurum cağ kebabı çeşitlerinin yer aldığı menülerimizde yöresel lezzetleri ön plana çıkardığımızı bilmenizi isteriz. İsterseniz kına geceniz öncesi yemeklerimizin tadına bakarak menü listenizin detaylarına karar verebilirsiniz. Kolay ulaşılabilir konumumuzla sevdiklerinizin zorluk çekmeden yolu bulacağına ve davetinize geleceğine emin olabilirsiniz.

Siz de Ataşehir kına mekanları arasında yer aldığımız Erzurum Cag Kebap’ın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan mail adresi ve telefon numarası yoluyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yeni Şehir Mahallesi, Burak Sk. 8/A, 34775 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.