Antrakt

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Antrakt
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Antrakt Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Antrakt Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Antrakt Sıkça Sorulan Sorular

Antrakt kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Antrakt kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Antrakt kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Antrakt kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Antrakt kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Antrakt Hakkında

2016 Haziran’da açılmış olan Antrakt Cafe Maltepe’de bulunuyor. Yalnızca bir cafe restaurantın ötesinde özel davetlere ve grup yemeklerine de ev sahipliği yapıyoruz. Geniş alanımız ve hizmet kalitemiz sayesinde davetlerde oldukça tercih ediliyoruz. Şirket yemekleri ve kına geceleri ise sıklıkla yaptığımız organizasyonlardan. Açık ve kapalı alanımız sayesinde konuklarımızı diledikleri alanda ağırlıyor, keyifli saatler geçirebilecekleri bir ortam yaratıyoruz. 250 kişi kapasiteli cafemizin aynı zamanda otoparkı da mevcut. Bu sayede gelen konukların park yeri stresi yaşamasının önüne geçiyoruz.

Kına organizasyonlarda sunduğumuz hizmetler ise; öncelikle konuk sayınızı referans alarak bir oturma planı belirliyoruz. Cafemizin ortasında eğlenebileceğiniz geniş bir alan açıyoruz. Camla kaplı bu alanın üzeri açılır kapanır tavanı mevcut. Böylelikle bu alanda yaz-kış organizasyonlarına rahatlıkla uyum sağlayabildiğimizi belirtmek isteriz. Yüksek ve geniş masamızı ise kına masası olarak belirliyoruz. Geniş salonumuzda dilediğiniz konuma ise kına tahtınızı yerleştirmemiz mümkün. Mekânı süsleme noktasında dışardan organizasyon firması desteği alabileceğiniz gibi birlikte çalıştığımız organizasyon firması da olduğunu belirtmek isteriz. Masalarımız led ışıklarla, kına gecesine özel tüllerle süslenince cafemizde harika bir ambiyans yaratılmış oluyor. Mekân dekorlarımızın kına gecesi için oldukça uygun olması ise bu aşamada avantajlarımızdan biri oluyor.

Genellikle kına organizasyonları yemeksiz olarak yapılsa da yemekli kına organizasyonu talep eden gelin adayları da yok değil. Siz de yemekli bir kına organizasyonu planlıyorsanız; usta şeflerimiziz dilediğiniz menülere çıkarabilecek yetkinlikte olduğunu belirtmek isteriz. Bu noktada dilerseniz Antrakt Cafe menüsünden de tercih yapabilmeniz mümkün.

Eğlence ise kına gecesinin olmazsa olmazlarındandır. Kız kıza gönlünüzce eğlendiğiniz bir gün… Organizasyon boyu profesyonel ses sistemlerimizden talep ettiğiniz müzikleri çalıyoruz. Dilerseniz bu noktada kullandığımız kendi müzik listelerimiz de mevcut. Bu liste popüler kına müziklerinden oluşuyor.

Siz de kına gecesini gerçekleştirebileceğiniz samimi ve büyük bir cafe arayışındaysanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:18 Maltepe

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Antrakt Yol Haritası

Antrakt Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Seda & Hasan

Düğün Tarihi: 25.07.2017


Kına geceme ev sahipliği yapan Antrakt Cafe ve çalışanlarına kaliteli hizmetlerinden dolayı çokk teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığıyla tavsiyemizdir. :)

Tuba & Aykut

Düğün Tarihi: 09.06.2017


mekan ve çalışanlar kaliteli. özel günümüzde güzel zaman gecirmemizi sağladıkları için teşekürler..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.