Alrazi Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alrazi Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Alrazi Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000-20.000 TL

Alrazi Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alrazi Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Alrazi Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alrazi Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Alrazi Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.


Alrazi Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alrazi Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Alrazi Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Alrazi Hotel kına ve bekarlığa vedanız için kullan-at malzeme ile servis imkanı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Alrazi Hotel Hakkında

Düğün sürecinde yorulan gelin adayları kına gecesi ve bekarlığa veda partileriyle bir soluk alıyor. İyi bir mekân seçimi sayesinde gecenin tüm detaylarını düşünmek zorunda da kalmıyorlar. Alrazi Hotel profesyonel ekibiyle beraber kına geceleri için gerekli olan tüm malzemeleri temin ediyor ve sevdikleriyle keyifli anlar geçirmek isteyen gelin adaylarını hayallerini gerçekleştiriyor. Eğer siz de İstanbul kına mekânı arayışındaysanız; Alrazi Otel Florya’yı tercih etmeye ne dersiniz?

Hilal Grup bünyesinde yer alan otelimizde birçok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Düğünden nişana kadar evliliğe giden yoldaki tüm özel günlerinizde misafirlerinizi ağırlıyoruz. Farklı konseptler eşliğinde düzenlendiğimiz geceler; görsel şovlarla davetlileri büyülüyor. İki farklı davet alanında organize edebildiğimiz kına geceniz için tercihiniz ne?

Havuz başında gerçekleşecek bir kına gecesi mi yoksa mevsim koşullarına göre değişen atmosferiyle davetlilerinizi rahat ettirecek balo salonumuz mu? Her iki alanda da organizasyon ekibimizle beraber gecenizi güzelleştirmek için çalışıyoruz. Birbirinden farklı görevlendirmelere sahip olan ekip arkadaşlarımız; eksiksiz bir gece geçirebilmeniz için tüm gece emrinize amade!

Davet menüsünden kına tahtına, kuru ve yaş kına seçeneklerinden konuk masalarına kadar tüm ayrıntıları konseptine göre uyarlayan ekibimizle iletişime geçerek hayal ettiğiniz geceyi anlatın. Hint, Roman, prenses ya da Osmanlı temasında bir gece istiyorsanız iş ortaklarımızla beraber İstanbul Alrazi Hotel’de hazırız.

Üstelik DJ performansı, fotoğraf ve video hizmeti, müzisyen seçimi, masa ve sandalye süsleme ve dinamik kadromuzla beraber birçok hizmet de sunuyoruz. Kına geceniz sadece size özel olarak hazırlanıyor. Eğer siz de böyle bir gece hayal ediyorsanız; formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, “Ücretsiz fiyat teklifi al” seçeneğine tıklayarak kına paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmetle ideal düğün mekânınız sizi bekliyor!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi , Karadeniz Sk. 13-15, 34295 Küçükçekmece-Sefaköy/Küçükçekmece/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alrazi Hotel Yol Haritası

Alrazi Hotel Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Eda & Mehmet

Düğün Tarihi: 29.07.2016


29,07,16 tarihindeki düğünümüzde bizi ağırlayan, her türlü konforu sağlayan bizim ve misafirlerimizin bir dediğini iki etmeyen başta güleryüzlü Toplantı ve Organizasyonlar Satış Müdürü Abdullah bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.