Ahsen Düğün Salonu

E-posta Gönder

Ahsen Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Ahsen Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Ahsen Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ahsen Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Ahsen Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Ahsen Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ahsen Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Ahsen Düğün Salonu Hakkında

En eski düğün geleneklerinden biri olan kına gecesi organizasyonlarınız için Ahsen Düğün Salonu Büyükçekmece'de faaliyet gösteriyor!
Kına gecesi organizasyonlarınıza verdiğiniz önemi biliyoruz. Bu yüzden organizasyon sorunumuzun da eşliğinde özel organizasyonlar tasarlıyoruz. Hayallerinizdeki geceyi düzenlemek ve eşsiz bir gece yaşatmak için kalabalık bir ekip ile çalışıyoruz. Yalnızca kalabalık bir ekibin yetmediğini biliyor, düzenli ve sistemli çalışma düzeni ile organizasyonlarınızı eksiksiz kılıyoruz.
Vaatlerin yeterli gelmediğinin de farkında olduğumuz için çiftimiz ile görüşmeler düzenliyoruz. Her detayı birlikte kararlaştırıyoruz. Kararlarınız dahilinde kına tahtı ve kına cibinliğinin olduğu bir kına köşesi oluşturuyoruz. Kına köşenizi de önemsiyoruz; çünkü kına merasiminizin gerçekleşeceği alanı tasarlamak fotoğraf çekimleriniz için de önemli!
Davetlileriniz için de beyaz üzerine renkli giydirmeler ile masa ve sandalyelerinizi düzenliyoruz. En az sizin kadar onların da masalarını önemsiyoruz. Dostlarınızın konforlu ve özel bir gece geçirmelerini sağlıyoruz. Masalarınızda aksesuarlar da kullanarak ziyafet masalarınızı görsel olarak tamamlıyoruz.
Kına gecesi organizasyonlarınız için kına paketleri dahilinde ikram menüleri de sunuyoruz. İkram menülerinizde; atıştırmalıklar, ordövr tabağı, börek, çerez, kuru pasta ve meşrubatlar bulunuyor. Çiftimizin tercihine göre konuklarınızın da beğenisine sunuyoruz...
Geleneksel kına gecesi organizasyonlarınızın vazgeçilmezi olan kına gecesi müzikleri için müzik grubumuzu davet ediyoruz. Yalnızca geleneksel müzikler değil arzu ederseniz; Hint veya roman müzikleri ile de konseptinize uygun bir repertuar tercih edebiliyoruz.
Eksiksiz bir şekilde tasarlanan geceniz karşılama töreninden kına merasiminin sırası ile düzenlenmesine kadar her konuda organizasyon sorumlumuzun kontrolü altında oluyor. Böylece gecenizde herhangi bir şey unutulmuyor!
Siz de Büyükçekmece kına salonları arasında bir tercih yapmak üzereyseniz Ahsen düğün salonu ile iletişime geçmeden karar vermeyin deriz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak formu doldurmak...

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mahallesi, Dinçer Sok., Tepecik- Büyükçekmece/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ahsen Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.