Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Ada Cafe Bakırköy

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ada Cafe Bakırköy Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Ada Cafe Bakırköy Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Ada Cafe Bakırköy Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ada Cafe Bakırköy Sıkça Sorulan Sorular

Ada Cafe Bakırköy kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ada Cafe Bakırköy kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Ada Cafe Bakırköy kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Ada Cafe Bakırköy kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ada Cafe Bakırköy kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Ada Cafe Bakırköy Hakkında

Yılların verdiği tecrübesiyle Ada Cafe Bakırköy’de konuklarını ağırlıyor. Özel davetlerinize de ev sahipliği yapan cafemizin harika bir ambiyansı bulunuyor. Kahve ve siyah tonlarında olan masa ve sandalyelerimizin yanı sıra burnunuza kitap kokularının geldiği bir yer Ada Cafe. Sevdiklerinizle keyifli saatler geçirmeniz için ideal! Ambiyansının yanı sıra merkezi konumuyla da dikkat çeken cafemiz İncirli Metro durağına yürüme mesafesinde. Hem açık hem de kapalı alanı bulunan cafemizde sıklıkla gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ise: düğünler, kına geceleri, nişanlar ve doğum günü partileri. Cafe konseptinde faaliyet gösteren bir mekâna göre organizasyon alanında artık profesyonel olduğumuzu söylememiz mümkün. Cafemiz özel davetlerde sıklıkla tercih ediliyor. Bu noktada mekanımızın avantajları da yadsınamaz tabii. Başta bahsetmiş olduğumuz kolay ulaşılabilir olmasının yanı sıra lezzet ve hizmet noktasında da pek çok avantajımız bulunuyor.

Konuklarımızın ilk dikkatini çeken nokta açık alanımızın açılır kapanır tavanı oluyor. Burada yaz kış organizasyonlar gerçekleştirebiliyoruz. Terlediğimiz noktada tavanı açabiliyor, herhangi bir hava muhalefetinde de kapatabilmek özellikle bahar dönemlerinde gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar için büyük bir önem taşıyor. Tabii yazın ve kışın da görece az olsa da bu tarz avantajları oluyor açılır kapanır tavanımızın.

Bir diğer önemli husus ise konukların kendini rahat hissedebilmesi. Konuklarımız cafemizde gerek güler yüzlü hizmet anlayışımız gerekse rahat koltuk ve sandalyelerimiz sayesinde bir ev rahatlığı buluyorlar. Dolayısıyla bu mutluluk da organizasyonun havasına yansıyor ve daha eğlenceli saatler geçiriliyor.

Yemekli organizasyon hazırlığında olan çiftlerinde sıklıkla tercih ettiği cafemizde dünya mutfağından lezzetlere ulaşmanız mümkün. Usta şeflerimizin oldukça tecrübeli ve maharetlidir. Menülerimizin yanı sıra talep edebileceğiniz yemekleri yapıp davetinize özel menüler oluşturmaları da mümkündür.

Davetler noktasında bir diğer avantajımız ise dışardan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirme kısıtı koymamamız. Birlikte çalışmak istediğiniz organizasyon firmasını getirerek konsept kına organizasyonunuzu yapabilir, bu eğlenceli anları kayıt altına alması için de anlaşmalı olduğunuz fotoğrafçınız getirebilirsiniz. Tüm konuklarınıza olduğu gibi birlikte organizasyonunuzda birlikte çalıştığınız firmalara da kapımız daima açık. Her şeyi dilediğiniz şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylelikle yıllar sonra dönüp baktığınızda gülümseyerek hatırlayabileceğiniz bir organizasyon yaşatıyoruz.

Siz de hizmet kalitesine güvenebileceğiniz bir cafe arayışındaysanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Ada Cafe Bakırköy menüsü hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Osmaniye Mah.Şirin Sok.No.28/A Bakırköy

 • Haritadaki Konumu

  Ada Cafe Bakırköy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.