Firma kapanmıştır
3 Palmiye Cafe

3 Palmiye Cafe Hakkında

2018 yılında kapılarını açtığımız mekanımızı, bahçesinde bulunan 3 palmiyeden ilham alarak isimlendirdik. 3 Palmiye Cafe Kurtköy olarak kurulduğumuz yıldan beri sunduğumuz kalite ve hizmeti en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Sizlere güzel bahçemizi süslediğimiz balon ve çiçeklerin arasında sevdiklerinizle kimi zaman ağladığınız kimi zaman güldüğünüz bir kına gecesi düzenlemek için çok heyecanlıyız.

Davet Alanları

İki ayrı davet alanıyla özel günlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bunlardan ilki olan açık alanımızın 100 kişiye kadar çıkan bir kapasitesi var. Yemyeşil doğanın içinde yer alan bahçemiz, adını aldığı palmiye ağaçları ile egzotik bir ortam sunuyor. Çimlerin ortasında dans pisti de siz ve değerli misafirleriniz için yeterli genişlikte! Diğer davet alanımız ise kapalı olmakla birlikte 50 kişiden az kapasitesiyle butik davetler için oldukça uygun. Salonumuzun ise bir cephesi camlarla çevrili olduğu için hem güneş ışığını içeri alarak aydınlık bir ortam sunuyor hem de palmiye ağaçlarının manzarasını mekana taşıyor.

Dekorasyon

3 Palmiye Cafe, Kurtköy kına mekanları arasında hem klasik hem de bohem temasıyla öne çıkıyor. Minik ışıklandırmalarla ve kumaşlarla süslediğimiz tag bu bohem etkiyi güçlendirirken, masa/sandalye, örtü gibi seçimlerimiz klasikliği öne çıkarıyor. Doğal ortamı bozmamaya özen göstererek kullandığımız aydınlatmalarla samimi bir ortam yakalıyoruz. Çiçeklerle bezeli fon çemberi ile de bu ortamı destekliyoruz. Ayrıca dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da kına gecenize özel konseptler oluşturabilirsiniz.

Hizmetler

Eğlenceli bir kına daveti isteyenlerdenseniz 3 Palmiye Cafe olarak pek çok hizmeti sağlıyoruz. Zenne, oryantal şov gibi eğlenceli dakikalar geçirebilir, semazen gösterisi gerçekleştirebilirsiniz. Önceden belirlediğiniz şarkı listesiyle sevdiklerinizle birlikte kına eğlencenizin tadını çıkaracaksınız. Ayrıca; bindallı/kaftan, dilek feneri, hint kınası, kına ekibi, tepsi gibi pek çok hizmetle de kutlamanızın içeriğini zenginleştiriyoruz.

Yiyecek / İçecek

Kına ve bekarlığa veda eğlenceniz için hem yemekli hem de kokteyl düzeninde hizmet veriyoruz. Yemekli bir davet düşünüyorsanız, alanında uzman şeflerimiz Türk mutfağının pek çok lezzetini yapıyor. Mezelerden çıtır tavuğa, yaş pastadan daha nice tatlara kadar birçok seçenek var. Önceden tadım imkanıyla kına menünüzü oluşturuyorsunuz. Kokteyl düzeninde bir kutlama istiyorsanız da lezzetli atıştırmalıklar masalarla buluşuyor.

İstanbul kına yerleri içinden 3 palmiyesi, doğal tarzıyla ayrılan mekanımız, samimi bir kına hayal eden gelin adaylarımızın kutlamalarına ev sahipliği yapıyor. Palmiyelerin altında neşe dolu bir gece için daha fazla beklemeyin. Size özel indirimleri ve erken rezervasyon fiyatlarımızı öğrenmek için fiyat teklifi formunu eksiksiz şekilde doldurabilirsiniz. Dilerseniz sayfanın üstünde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla bize hemen ulaşabilirsiniz.

3 Palmiye Cafe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

3 Palmiye Cafe Sıkça Sorulan Sorular

3 Palmiye Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

3 Palmiye Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.3 Palmiye Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

3 Palmiye Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

3 Palmiye Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

3 Palmiye Cafe kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

3 Palmiye Cafe kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, mekan girişinde ateş ölçümü ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Gamze & Onur

Düğün Tarihi: 20.08.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Herşey dört dörtlüktü sahibi çok hanım efendi çok mütevazi bir hanım efendi sözüm İçin tercih ettim herkesede öneriyorum çok şirin çok tatlı bir mekan tüm organizasyonlarınız İçin gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

3 Palmiye Cafe

Dostlukların başlangıcı. Güzel yorumun ve desteğin için tskler.Mutluluğunuz sonsuz olsun.?

Sedef & Elyesa

Düğün Tarihi: 03.07.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

3 Palmiye Cafe Kurtköydeki saklı bahçe diyebiliriz. Mekan çok güzel ve uygun. İşletmecisi Aynur hanım çok ilgiliydi tüm süreçte.

3 Palmiye Cafe

Sedef'cim her zaman yanınızdayım.Desteğin için teşekler.Öpüyorum.Birlikte değerliyiz.

Aylin & Muhammed

Düğün Tarihi: 05.06.2021

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Aynur Hanım sanırım bu dönemde en büyük şansımız oldu.🧡 kınamda o kadar eğlendim ve sıkıntısız geçirdim ki çok memnun ve mutlu ayrıldık ve yanımda olan yeni gelin adaylarının dikkatinden kaçmadı kimisi istememi yaparım dedi kimisi kınamı kimisi nikâhımi yaparım dedi 🥰
Her şey için buradan da...
devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.