• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Tempo Park Wedding & Convention Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Tempo Park Wedding & Convention Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Tempo Park Wedding & Convention Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tempo Park Wedding & Convention Sıkça Sorulan Sorular

Tempo Park Wedding & Convention kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tempo Park Wedding & Convention kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına tepsisi, Kına töreni

Tempo Park Wedding & Convention Hakkında

Kına geceniz için olması gereken her şeyi düşünerek tasarladığımız salonlarımızda; aileniz ve sevdiklerinizle hiç sıkılmadan eğlenebileceğiniz hizmetler sunuyoruz. Isparta Tempo Park Düğün Salonu olarak geçmişten bugüne kadar sayısız kına gecenize ev sahipliği yaptık ve her geçen gün sektöre kattığımız yeniliklerle varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Tempo Park Isparta nerede diye soracak olursanız kolay ulaşım alternatiflerinin olduğu Gülevler Mahallesi’nde yer alıyoruz.

Kına gecenize özel özenle süslediğimiz salonlarımız bulunuyor. Her birinde farklı kişi kapasitesi bulunan Angel, Rose, Avangard ya da Premium Salonlarımızdan size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonlarımızda farklı ambiyans yakalayabiliyoruz.

Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şey sizin yaratıcığınıza ve zevkinize kalmış.

Her anınızda yanınızda olarak, en özel anlarınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçımızla size özel hizmet veriyoruz. Kesintisiz video çekimlerimizi de yapıp Tempo Park Düğün Salonu Isparta çatısı altında düğün sonrasında size teslim ediyoruz.

Kına gecenize katılacak minik misafirlerimiz için oyun parkımız bulunuyor. Küçük konuklarımız bu oyun parkında eğlenceli vakit geçirirken, ebeveynleri de rahatça bu özel gününüzün tadını çıkarabilir.

Salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Kına geceniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin memnuniyeti bizim en büyük motivasyon kaynağımız.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil; siz de daha fazla bilgi edinmek, Isparta Tempo Park Düğün Salonu fiyatlarından en uygununu almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Gülevler Mah. 124. Cd. No:5

 • Haritadaki Konumu

  Tempo Park Wedding & Convention Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.