Reng-i Kahve

E-posta Gönder

Reng-i Kahve Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

Reng-i Kahve Sıkça Sorulan Sorular

 • Reng-i Kahve kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Reng-i Kahve kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Reng-i Kahve kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Reng-i Kahve kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Reng-i Kahve kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Reng-i Kahve Hakkında

En şık ve zarif kına gecesi konsepti bizim ki olsun diyorsanız Rengi Kahve Isparta’ya bekliyoruz. Ayrıca şunu da belirtmek istiyoruz ki sadece kına gecesi değil nişan ve bekarlığa veda etkinliklerinizde de size hizmet verebiliyoruz. Kendimize ve yapacağımız işe güveniyoruz. Organizasyonla ilgili bütün işlerinizin yükünü omuzlarınızdan alıyoruz. Böylelikle size sadece bu özel günün keyfini çıkarmak kalıyor.

Peki Rengi Kahve Isparta olarak kına geceniz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle 200 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle açık ve kapalı alanlarımızda hizmet veriyoruz. Konseptinize uygun olarak mekânımızı balon ve çiçeklerle süslüyoruz. Kırmızı gül yapraklarıyla masalarımızı özel bir görünüme kavuşturuyoruz. Otantik bir yapıya sahip mekânımızda ahşap masa ve sandalyeler kullanıyoruz. Renkli ve çiçekli kumaşlarımızla tamamladığımız koltuk minderlerimizle hoş bir görüntü sağlıyoruz. Sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre düzenliyoruz. Sizin için özel olarak hazırladığımız pist alanımızda sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tanıdı özgürce çıkarabileceksiniz. Canlı müzik dışında ilk dansınızdan başlayarak kına gecenizin son dakikasına kadar çalacak bütün şarkıların listesini beraber yapıyoruz. Ayrıca orkestramız, gece boyunca en sevdiğiniz şarkıları sizinle buluşturmak için çalışıyor.

Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şeyi sizin yaratıcığınıza ve zevkinize bırakıyoruz.

Mutlu bir geleceğe gidişin ilk adımı olan kına gecenizde size ev sahipliği yapmak çok istiyoruz. Siz de fark yaratacak hizmetlerimizden yararlanmak, daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu mutlu gününüzde yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Yedişehitler Mahallesi 110 Cadde No 243, 32200

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Reng-i Kahve Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.