Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Yaprak Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Yaprak Düğün Salonu

Yaprak Düğün Salonu Hakkında

Sizin için her detayı düşünen ve eşsiz geceler tasarlayan bir düğün salonu mu hayal ediyorsunuz?

Unutulmaz geceler tasarlamayı hayal ediyorsanız Yaprak Düğün Salonu Eskişehir adresinde sizleri bekliyor…

Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışarak geceleriniz için farklı konseptleri, özel yemekleri ve gecenizi özel kılabilecek size ait kına gecesi organizasyonu fikirlerini gerçekleştiriyor. Organizasyon sorumlumuz ise gecenin sistemli ve planlı bir şekilde ilerlemesini sağlıyor ve herhangi bir eksik ya da karışıklık olmasını engelliyor. Ayrıca çiftimizin fikirleri için ve hazırlıkları esnasında yönlendirmeler de yaparak rehberlik de ediyor.

Salonumuzda yuvarlak masalarımız koyu renk masa örtüsü tercihi ve beyaz tiffany sandalyeler ile düzenleniyor. Altın sarısı şamdan ve aksesuarlar ile de asil bir görünüm yaratılıyor. Salonumuzun girişi de kırmızı halı ve gelin yolu şamdanları ile özel bir geçiş töreni için uygun bir görüntü olacak şekilde tasarlanıyor.

Hizmetlerimiz dahilinde konseptlerinizi hazırlarken gereken kına malzemeleri veya aksesuarlarının bazılarını da temin edebiliyoruz. Gecenizi neşelendirecek müzisyenlerimizi de sizler için davet ediyoruz. Şık tasarlanmış nezih salonumuzda her detayı tamamlamadan tamam demiyoruz gecenizin hazırlıklarına. Tabii ki ekstra istekleriniz için de alternatifler üretiyoruz!

Yemekli veya yemeksiz organizasyon tercihlerinizde farklı menüler oluşturuyoruz. Yalnızca yemekleriniz için değil ikramlarınız için de alternatifler sunuyoruz. Mutfak ekibimiz tarafından hazırlanan çok özel tatlar için gıda güvenilirliği ve hijyen garantisi de veriyoruz.

Üstelik bütün bu hizmetleri yalnızca kına gecesi organizasyonlarınız için değil düğün, nişan veya sünnet organizasyonlarınız için de sağlayabiliyoruz.

Siz de özel gecelerinizi daha özel kılmak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle birlikte her gece güzel diyen Yaprak Düğün Salonu ile bir gece tasarlamak isterseniz mutluluğunuzu paylaşmaktan mutluluk duyacağız…

Yaprak Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yaprak Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yaprak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yaprak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yaprak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yaprak Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yaprak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.