• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vatan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Vatan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Vatan Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Vatan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Vatan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Vatan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Vatan Düğün Salonu Hakkında

Ayrıcalıklı bir gece için hazır mısınız?

Yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet sunduğumuz Vatan Düğün Salonu Eskişehir’de konuklarını ağırlıyor. Her çiftimiz için özel konseptler ve farklı organizasyonlar düzenliyoruz.

Kalabalık bir ekip ile çalışarak gece boyunca ihtiyacınız olacak her şey için alanlarında uzman ekip arkadaşlarımız bulunuyor. Mutfak ekibimizden tutun da fotoğraf ve müzik ekibimize kadar bütün ekibimiz ile bir aile olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

Düğün, nişan, kına gecesi, söz ve nikah töreni gibi organizasyonlarınızı düzenliyor ve her seferinde organizasyon sorumlumuz ile birlikte çiftlerimiz ile özel çalışmalar yürütüyoruz.

Organizasyon sorumlumuz ilk olarak çiftimizin düğün organizasyon fikirlerini dinliyor ve ortak bir karar ile hazırlıklara başlıyor!

Masa ve sandalye süslemelerinizi yaparak salonumuzu süslemeye başlıyoruz. Konseptinize uygun renkler tercih ederek farklı aksesuarlar ve dekorlar tercih ediyoruz. Kına tahtı ve kına cibinliği ile kına köşenizi de tasarlıyoruz. Arzu ettiğiniz ekstra kına malzemeleri ve aksesuarları olursa da çözüm ortaklarımız ile çalışmalar yürütüyoruz.
Konuklarınıza sunacağımız kuru pastaları taze bir şekilde temin ediyoruz. Çerez, meşrubat gibi aperatifler de sunuyoruz. Hizmet personellerimiz tarafından servisleri gerçekleştirilen ikramlarımızın yanı sıra arzu ederseniz kuru kına paketleri de dağıtıyoruz.

Müzisyenlerimizin de katkıları ile geceniz unutulmaz bir hal alıyor! Eğlenceniz saatlerce sürüyor ve geleneksel kına gecesi töreninize uygun müzikler de seçebiliyoruz. Fotoğraf ekibimiz de gecenize katılarak her anınızı ölümsüzleştirebiliyor üstelik!

İstekleriniz dahilinde planlanan geceniz için Vatan Düğün Salonu ayrıcalıkları sunmak bizim için de mutluluk sebebi oluyor…

Eğer siz de size özel bir organizasyon hayal ediyorsanız formu doldurarak Vatan Düğün Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Hatta uygun kına paketlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ekstra hizmetler için fiyat teklifleri de alabilirsiniz. Biz sizi bekliyor olacağız…

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş Mah. Derecik Sk. No:4

 • Haritadaki Konumu

  Vatan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.