Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Güvenpark Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Güvenpark Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Güvenpark Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Güvenpark Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Güvenpark Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Güvenpark Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Güvenpark Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Güvenpark Kır Düğünü Hakkında

Yıllardır Güvenpark Çiftliğim olarak bilinen tesislerimizde konuklarımızı ağırlıyoruz. Ayrıca havuz başında çiftlerimizin çok özel davetlerini de gerçekleştiriyoruz…

Üstelik Güvenpark Kır Düğünü olarak da çiftlerimize çok özel düğün, nikah, nişan, söz veya kına gecesi organizasyonlarınız için farklı konseptler ve düzenlemeler de sağlıyoruz.

Eskişehir’de kır düğünü konseptinde organizasyonların vazgeçilmezi olurken kına gecesi organizasyonlarınız için de kına malzemelerinizi temin etmekten tutunda dans ekipleri ile de şenlendirdiğimiz bir organizasyon planlaması yapıyoruz.

Organizasyonlarınızın planlanmasını ve kına resitalinizin düzenini ise organizasyon sorumlumuz sağlıyor. Bu yüzden gece boyunca çiftimize rehberlik yapıyor. Sizin hazırlıklarınız için gelin odasına gittiğiniz esnada resitalin devamlılığını sağlıyor. Doğru bir yönetim ve görev paylaşımı ile de ekibimiz gecenizi eksiksiz kılıyor. Profesyonel bir ekip ile çalışmamızın en büyük avantajlarından bir tanesi de bu oluyor!

Kına resitalinize geleneksel kına gecesi ritüelleri ile devam edebileceğiniz gibi kendi farkınızı da yaratabilirsiniz. Mesela bir kına gecesi yerine bekarlığa veda organizasyonu tercih ederek havuz başında eğlence düzenleyebilirsiniz. Hatta arzu ederseniz sizin için kına gecesi ve düğün organizasyonu bir arada bir konsept tasarlayabiliriz. Havuz başında bir kır düğünü kınası hiç düşünmemiş miydiniz yoksa?

Farklı alternatiflerdeki konseptinize karar verdikten sonra müzik tercihinizi de yapmanız gerekiyor. Kimi zaman bir orkestra kimi zamanda bir müzik grubu tercih etme şansınız bile olabilir.

Biz sizin hayallerinizi gerçekleştirmek ve unutulmaz bir gece yaşamanız için elimizden gelini Güvenpark Kır Düğünü Eskişehir adresinde yapıyoruz. Her geçen gün de kendimize ve kına gecesi organizasyonları fikirlerimize yenilerini katıyoruz.

Siz değerli çiftlerimizin gecelerine ev sahipliği yaparken kusursuz olması hayal ediyoruz…

Eğer siz de bütün bu avantajlar dahilinde organizasyonlar düzenlemek isterseniz formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz…

İletişim

 • Adres:

  Keskin Mahallesi, Keskin Yolu No:859, 26563 Tepebaşı/Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Güvenpark Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.