Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Gala Grand Düğün Salonları

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Fatma

Düğün Tarihi: 02.09.2016

2 Eylül 2016 tarihinde biricik kızımın kına gecesini yaptığımız salonunuzdan memnuniyetimizi ve teşekkürlerimizi özellikle müdire hanım Öznur'un özverili ve başarılı çalışmalarını, hizmetini takdir ediyorum.Memnuniyetim referansımdır. Herkese tavsiye ediyorum. Sevgiler...

Gala Grand Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Gala Grand Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gala Grand Düğün Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gala Grand Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Gala Grand Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gala Grand Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gala Grand Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Gala Grand Düğün Salonları Hakkında

Sınırları aşın ve hayal edin...

Hayallerinizin gerçekleştiği yer ise Gala Grand Düğün Salonları Eskişehir olacak…
Nasıl mı?

Eskişehir'in merkezinde, 2 davet salonumuz ile çiftlerimize farklı alternatifler sunarak başlıyoruz gecelerini tasarlamaya. Farklı davetli sayılardaki resepsiyonlarınıza göre salonlarımızı tercih edebilirsiniz bu sayede davetli sayısı konusunda zorluk çekmenize gerek kalmamış oluyor…

Organizasyon sorumlumuz eşliğinde ve rehberliğinde gecelerinizi düzenliyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinden tutunda kına resitalinizin planlanması ve gecenizin sorunsuz ilerlemesine kadar her detay birlikte düşünüyoruz.

Masa ve sandalyelerinizi beyaz üzerine küçük dokunuşlar ile renklendirmeyi tercih ediyoruz. Böylece konseptinize ve tercih ettiğiniz kaftana bile uyum sağlayabiliyor salonumuz. Şık bir saksı ile özel çiçekler de ekleyerek konuklarınızın masalarını sade ve şık bir görünüme kavuşturuyoruz.

Yemekli organizasyonlarınızda Gala Grand Düğün Salonları güvencesi ile ve aşçılarımızın başka hiçbir yerde bulamayacağınız tarifleri ile konuklarınıza çok özel lezzetler deneyimle şansı sunuyoruz.

Yemekli organizasyonlar tercih etmeyen çiftlerimiz ise yemeksiz menülerimizdeki ikramlarımızdan ve içeceklerimizden tercih edebiliyorlar.

Kına organizasyonlarında gelin hanımların vazgeçilmezi olan aksesuarlar ve kına malzemeleri için de seçenekler sunuyoruz. Bu seçenekler dışındaki tercihleriniz için de alternatifler de sağlayabiliyoruz.

Kına gecesi organizasyonlarınızı bir kına resitaline dönüştürecek olan kına ekibimiz ve orkestramız gecenizi taçlandırıyor. Arzu ederseniz geleneksel kına gecesi müzikleri de tercih edebiliyor hatta fasıl eşliğinde bir bekarlığa veda organizasyona da dönüştürebiliyoruz gecenizi. Böylelikle gece boyunca çok özel anlar ile kına ritüellerinin tümünü yaşama şansınız oluyor...

Aşkın tertemiz ve saf halini gecenize yansıtmak için bütün hazırlıklarımız ile siz değerli konuklarımızı bekliyoruz. Siz de formu doldurarak Gala Grand Düğün Salonları ile iletişime geçebilir ve fiyat teklifleri de alarak istekleriniz doğrultusunda bir gece tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  İki Eylül Cd. Esnaf Sarayı 4. Kat

 • Haritadaki Konumu

  Gala Grand Düğün Salonları Yol Haritası

Gala Grand Düğün Salonları Düğün Yorumları (1)

Fatma

Düğün Tarihi: 02.09.2016

2 Eylül 2016 tarihinde biricik kızımın kına gecesini yaptığımız salonunuzdan memnuniyetimizi ve teşekkürlerimizi özellikle müdire hanım Öznur'un özverili ve başarılı çalışmalarını, hizmetini takdir ediyorum.Memnuniyetim referansımdır. Herkese tavsiye ediyorum. Sevgiler...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.