Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Es Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Es Düğün Salonu

Es Düğün Salonu Hakkında

Eskişehir bekarlığa veda ve kına gecesi mekanlarından Es Düğün Salonu’na hoş geldiniz! Merkez ilçesi olan Odunpazarı’nda hizmet veren mekanımızda kına gecelerine ev sahipliği yapıyoruz. İstediğiniz mevsimde, hava koşulundan bağımsız olarak kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenlemek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Es Düğün Salonu’nda kına malzemesi kiralama hizmetimiz de bulunuyor.

Davet Alanları

Odunpazarı kına gecesi kutlamaları için 1 adet kapalı salonumuzla misafirlerinizi ağırlıyoruz. Bekarlığa veda yada kına için geniş bir davetli listesi hazırladıysanız salonumuzun 300 kişilik kapasitesi tam size göre. Ferah ve aydınlık bir mekan arayanlar için de yüksek tavan özelliğimiz bulunuyor. Davet alanımızda az sayıda kolon bulunduğundan tüm misafirleriniz dans pistini rahatça görebilir.

Dekorasyon

Es Düğün Salonu olarak davet alanımızın dekorasyonunda sade ve şık beyaz rengi öne çıkardık. Bu sayede arzu ettiğiniz renk temasını da mekanımıza kolayca uyguluyor, davet alanımızı farklı konseptler için hızlıca dekore edebiliyoruz. Salona biraz hareket katmak için renkli led ışıklandırmalardan yararlanıyor, kutlamaların ruhuna uyan enerjik bir davet alanı elde ediyoruz.

Mor ve altın detaylara sahip olan kına tahtımızı dans pistinin hemen yanına yerleştirerek tüm misafirlerin odak noktasında olmasını sağlıyoruz. Oturma düzeninde yuvarlak masalardan faydalanıyor, masalarımızı dans pistinin etrafına yerleştirdikten sonra 3 kollu şamdanlarla süslüyoruz. Tiffany model beyaz sandalyelerimizi de kına gecesinin renk temasına uyan kumaşlarla dekore ediyor, salon dekorasyonunda bütünlük sağlıyoruz.

Hizmetler

Kına ve bekarlığa veda partilerinin vazgeçilmezi olan müzik yayını için ses sistemlerimizi hazırlıyor, kına müzikleriyle eğlenceli bir atmosfer yaratıyoruz. Ayrıca davul şov ve kına ekibi de organizasyonunuzu zenginleştirerek keyifli vakit geçirmenize yardımcı oluyor. Buna ek olarak bindallı, kaftan, hint kınası, mum ve kına tepsisi gibi önemli detaylar da mekanımızda bulunuyor.

Eskişehir kına mekanları arasında yer alan Es Düğün Salonu’ndan gerekli tüm aksesuarları kiralayabilir, eksiksiz bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz. Mekanımızın merkezi ve kolay ulaşılabilir konumu da artı bir özellik olarak dikkat çekiyor. Es Düğün Salonu kına fiyatları için yan tarafta bulunan formu doldurabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileriyle de bize ulaşarak bekarlığa veda ve kına için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Es Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Es Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Es Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Es Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Es Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Es Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Es Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Zeynep & Hüseyin

Düğün Tarihi: 05.01.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kınamızdan Önce prova yapıldı müziklerimiz seçildi .Kına gecemiz de hiç bir aksaklık ve geçilmeler olmadı .Bizler sadece eğlendik .Teşekkürler es düğün salonu çalışanları

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.