Dedepark Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Tepebaşı, Eskişehir

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği

Hakkında

Zarif ve minimalist çizgilerle tasarlanan Dedepark Hotel Eskişehir’de modern ile gelenekseli bir araya getirerek kına gecesi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor! Rüya gibi bir gecede kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı?

Öncelikle organizasyon sorumlumuzla görüşmeler planlıyoruz. Görüşmelerde detaylar üzerinde duruyor isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar öğreniyoruz. Davetli sayınızı, menüleri, en önemlisi de davet alanını belirliyoruz. Konseptimize göre seçmenizi tavsiye ettiğimiz 2 adet düğün salonu ve havuzbaşı davet alanları. Kına salonunuzu belirledikten sonra isterseniz geleneksel kına gecesi tasarlayarak konuklarınıza ikram sunumları yapabilir, isterseniz de modern çizgilerle harmanlanmış bir kına töreni ile kokteyl tarzı bir davet hazırlayabiliriz... Karar size ait! Üstelik alternatifleriniz bu kadarla da bitmiyor. Belirttiğiniz özelliklere uygun her türlü davet profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanabiliyor.

Organizasyon sorumlumuz ve çözüm ortaklarımızın desteğiyle; gelin yolu, kına köşesi, davetli masaları, konuk hatıra defteri köşesi ve fotoğraf çekim alanlarını tarzınıza uygun bir şekilde dekore ediyoruz. Salona adımınızı attığınızda şıklığıyla sizi büyüleyecek bir atmosfer yaratıyoruz!

Her biri ziyafet masası olarak stilize edilen konuklarınızın masalarında, birbirinden özel aksesuarların yanında servis takımları da yer alıyor. Yemekli, yemeksiz menüler veya kokteyl sunumları için menü tadımları düzenleyerek belirlediğimiz lezzetleri konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Karşılama töreni sırasında servis edilen ikramların ve ilk dansınız için salona çıkışınızdan sonra menü sunumları ila müzik de başlıyor. Müzisyenlerimizin eşlik ettiği eğlence gece boyunca hızını kesmeden devam ediyor...

Ayrıca sunduğumuz bütün hizmetlerden yararlanarak dostlarınızla keyifli bir bekarlığa veda partisi de düzenleyebilirsiniz. Kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinizin ardından otelimizde konaklama da tercih edebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırırsanız 64 adet odamızdan istediklerinizi seçebilirsiniz!

Eskişehir kına salonları arasından otel tercih ettiğiniz için mutlu olacaksınız! Eksiksiz bir gecede profesyonel hizmet için siz de sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak Dedepark Hotel banket birimi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Neşe Akdemir

  • Adres: Yenibağlar Mah. İsmet İnönü 1 Bulvarı No: 132 Tepebaşı/ Eskişehir

Dedepark Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!