Richmond Pamukkale Thermal

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Richmond Pamukkale Thermal - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Richmond Pamukkale Thermal Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Richmond Pamukkale Thermal Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Richmond Pamukkale Thermal Sıkça Sorulan Sorular

Richmond Pamukkale Thermal kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Richmond Pamukkale Thermal kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Richmond Pamukkale Thermal kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Richmond Pamukkale Thermal kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Richmond Pamukkale Thermal kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı, Kına müziği

Richmond Pamukkale Thermal Hakkında

Richmond Pamukkale Thermal olarak uzun yıllardır otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bir Richmond oteller zinciri üyesi olduğumuz için hizmet kalitesi açısından standartlarımız var ve bunlara göre hareket ediyoruz. Otel olarak verdiğimiz hizmetlerden bahsetmemize gerek yok, zaten bizi tercih eden ve konaklama hizmetlerimizden faydalanan misafirlerimiz memnuniyetlerini her ortamda dile getiriyorlar. Burada daha çok organizasyon yönümüz ile alâkalı konulardan bahsetmek istiyoruz. Otelimizde hem açık havada hem de kapalı alanda organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Richmond Pamukkale Thermal Otel, düğün, nişan töreni, kurumsal etkinlikler ve daha birçok konuda organizasyona ev sahipliği yapıyor. Kına gecesi organizasyonları da onlardan bir tanesi. Kına geceleri geleneklerimizden gelen ve çok uzun yıllardır vazgeçmeden yerine getirdiğimiz bir ritüel. Bazıları için evde aile arasında, bazıları için ise mekânda kalabalık bir grup ile kutlanılabilecek bir gün. Sizin tercihiniz ikincisinden yana ise kına gecenizi düzenlemekten mutluluk duyarız. Bu tarz etkinliklerde beraber çalıştığımız çözüm ortaklarımız ve kına organizasyonunuzun tüm detayları ile profesyonel olarak ilgileniyoruz. Bir kına töreni için gerekebilecek ve ihtiyaç duyabileceğiniz her detayı en ince ayrıntısına kadar hazırlayabiliriz.

Havuz başı bir organizasyon isteriz sizi yaklaşık 700 kişi kapasiteli alanımızda ağırlayabiliriz. Eğer burayı seçerseniz açık havada ve her tarafı ağaçlar ile kaplı bir manzaraya sahip olacaksınız. Yılın 365 günü aktif olan balo salonumuzda ise ortalama 450 konuğu rahatlıkla ağırlayabiliriz. Siz yeter ki nerede yapmak istediğinize karar versin, gerisini biz hallederiz. 5 yıldızlı otel standartlarında sizi ağırlamayı çok isteriz. Kına geceniz veya düğününüzden sonra dilerseniz sizin için özel olarak ayırdığımız en güzel manzaralı balayı süitinde konaklayabilirsiniz.

Otelimizin usta şefleri ve her biri çok tecrübeli bir mutfak ekibi bulunuyor. Yemekli organizasyonlar için onların hazırladığı muhteşem yemekleri konuklarınıza servis edebiliriz.

Richmond Pamukkale Thermal otelde kına fiyatları ne kadar öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Hande Özyurt
  Satış & Pazarlama

İletişim

 • Adres:

  Karahayıt 20290 Pamukkale

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Richmond Pamukkale Thermal Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.