Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Çamoğlu Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Doğa içinde bir kır bahçesinde kına ve bekârlığa veda organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizi Çamoğlu Restaurant Çine’ye davet ediyoruz.


Aydın’ın en güzel konumlarından birinde bulunuyor, günlük hizmet akışımızda yeme içme üzerine hizmet versek de özel günlerde kır bahçemizi çiftlere ve misafirlerimize tahsis ediyoruz. Profesyonel ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Özel organizasyonlarınızı sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde geçirebilmeniz için gün boyu sizinle ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partilerini dönemin trendine uygun bir şekilde geçirebileceksiniz. Her sene kendini yenileyen bir işletmeyiz. Kına ve bekârlığa veda partileri için de birbirinden farklı alternatifler sunuyoruz. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız organizasyon firmalarıyla anlaşıyoruz.


Kına tahtı seçiminizi bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında seçebilir, davetlilerinize hediye vereceğiniz kına hediyeliklerini, çiçekli taç ve aksesuarların hazırlanmasını usta ellere bırakarak siz özel gününüzün keyfini çıkarabilirsiniz.


Davetli masa ve sandalyeleri geniş aralıklarla konumlandırıyor, masa örtüsü ve sandalye süslemelerinde renk alternatifleri sunuyoruz.


Sahne ve ses kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, gün boyu kulağa hoş gelen kesintisiz ve cızırtısız müzikler dinlemenizi sağlıyoruz.


Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınız için birçok seçenek sunuyoruz. Paket içeriğimizde bulunan kuru pasta, çerez, meşrubat ve düğün pastasını kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız sizinle önceden menü içeriğinizi belirliyor, tadım yaptırarak lezzetleri test etme imkânı da sağlıyoruz.


Ev sahipliği yaptığımız organizasyonları şöyle sırlayabiliriz. Düğün, kına geceleri, nişan, sünnet, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere yemekli yemeksiz bütün toplu organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.


Siz de çiftler tarafından tercih edilen Aydın kına mekânında yanı Çamoğlu Restaurant ve Kır Bahçesinde organizasyonlar gerçekleştirmek istiyorsanız sayda üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Şahanbeli Mevki Adnan Menderes Üniversitesi Çine MYO Yanı Yolboyu Köyü Karşısı Çine

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.