Lucky

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon
41 10

Çukurova

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon

400-500
50-100 TL
Masalım Organizasyon Kına Evi
45 8 22

Çukurova

Masalım Organizasyon Kına Evi

100-200
50 TL'den az
Bağ Evi
17 3

Çukurova

Bağ Evi

100-200
50-100 TL

Hakkında

Hayatınızın en önemli anlarını Lucky farkıyla yaşayarak unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. İşletmemiz uzun yıllar boyunca Adana’daki misafirlerimizin tercih ettiği adreslerden biri. Deneyimli ve profesyonel ekibimizle birlikte kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimizi karşılıyor, kusursuz bir gün geçirebilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Toplu organizasyonlar için de tercih edilen bir adresiz. Bekârlığa veda partisini canlı müzik eşliğinde kutlamak isteyen gelin ve damat adaylarını Lucky davet ediyoruz. Ayrıca nişan kutlamaları nikâh sonrası yemekleri, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Lucky Adana menü içeriğinden bahsedecek olursa; kahvaltı başta olmak üzere her öğüne özel olarak menü içeriğimizde çeşitlilik olmasını sağlıyoruz. Alkollü ve alkolsüz içecek ve kokteyller profesyonel barmenlerimiz tarafından yapılıyor, dünyaca ünlü tatları tek bir çatı altında bulabilmenizi sağlıyoruz.

Ses ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullandığımızdan dolayı kesintisiz ve kulağa hoş gelen müziklerle eğlenebileceksiniz. Haftanın belli günleri sahne alan müzik grupları ve canlı müzik sanatçılarımız eşliğinde keyifli ve eğlenceli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir organizasyon gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyor, davetli sayınıza uygun olarak size özel bir alan oluşturuyoruz. İster sahne önü ister bar kenarında size özel bir alan oluşturuyoruz. Konsept bir eğlenceyle özel günlerini kutlamak isteyen çiftlere mekânımızı süsleme imkânı da tanıyoruz.

Mekânımız kapalı alan olmasına rağmen geniş ve yüksek tavan olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Kış mevsimi için ısıtma yaz mevsimi için soğutma sistemlerimizin bakımını düzenli periyotlarla yaptırıyor, misafirlerimizin rahat bir gün geçirmesini sağlıyoruz.

Lucky Adana iletişim, adres ve organizasyon detayları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, organizasyon hakkında tüm soruları bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Güzelyalı mahallesi Turgut Özal bulvarı Ekşioğlu Apartmanı 18\b Adana

Lucky Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!