Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Sakarya

Burcu Güner Haute Couture

Burcu Güner Haute Couture
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Burcu Güner Haute Couture Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Burcu Güner Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Burcu Güner Haute Couture Hakkında

Zengin ürünlerimiz ve farklı konseptlere hitap edebilen seçeneklerimizle en çok tercih edilen Sakarya kına aksesuarları mağazalarından biriyiz. Burcu Güner Haute Couture çatısı altında gelin adaylarına sadece büyüleyici gelinlikler, kına ve abiye elbiseler tasarlamakla kalmıyor, aynı zamanda en şık aksesuarları da hazırlıyoruz. Evlilik sürecinizi sizin kadar önemseyen, her arzunuzu yerine getirmek için hızlı çözümler üreten ekibimizle mutluluğunuzu pekiştirmeye hazırız.

Deneyim
Sakarya’da evlenmeye hazırlanan hanımların beğenerek takip ettiği kreasyonlara sahibiz. Gelinlik ve abiye koleksiyonlarımızla uyum sağlayan aksesuarlar üretiyoruz. Kaliteli işçiliğimizi sektördeki deneyimlerimizle birleştirdik. Kına ve bekarlığa veda eğlencelerine dair ihtiyacınız olabilecek tüm aksesuar ve ekipmanların teminini sizin yerinize biz düşünüyoruz. Burcu Güner Haute Couture ekibimizle yenilikleri ve farklı tarzları işimize katarak size her daim kişiye özel bir hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Hizmetler
Sakarya kına gecesi malzemeleri olarak aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Kına tepsilerimizi kişiye özel hazırlıyor ve çiçeğinden kınasına, el mumundan dekoratif objelerine kadar her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Bindallı ve kaftanlarımız pek çok konsepte birden uygun. İsterseniz Osmanlı motifler taşıyan modellerimizle geleneksel bir kına gecesinin yıldızı olabilirsiniz. Hint kınası veya roman kına gecesi temasını istiyorsanız, kaftan koleksiyonumuzdaki modellere bayılacaksınız.

Ayrıca temalı kına ve bekarlığa veda eğlenceleri için gelin adaylarımıza özel butik tasarımlar da yapabiliyoruz. Klasik modellerin dışına çıkmak isterseniz, kırmızı, mor, siyah, altın sarısı ve pembe gibi renklerle şık kostümler hazırlayabiliriz. Kumaşlarımızı ve kaftanlarımızın aksesuarlarını titizlikle seçerek tasarımlarımızın tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Bekarlığa veda eğlenceleriniz için çok özel elbise koleksiyonlarımızı değerlendirebilirsiniz.

Ek Hizmetler
Burcu Güner Haute Couture ekibimizle özel günlerinizde “ne giyeceğim” endişenize son vermek için buradayız. Modelist terzilerimiz size en yakışan butik tasarım ürünlerle güzelliğinizi ortaya çıkarabilir. Satılık ve kiralık kostümlerimizi eğlenceli davetleriniz için tercih edebilirsiniz. Gelinlik koleksiyonlarımızın muhteşem tasarımlarını hatırlatmaya gerek bile duymuyoruz. Şık görünmek istediğiniz tüm davetlerde bizi tercih edebilirsiniz. Özel siparişlerinizle de ilgilenerek dikim gerçekleştiriyoruz.

Gelinlik, abiye ve nişan elbiselerinde Sakarya’nın en çok beğenilen markalarından olarak, gelin adaylarımızın tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenmek için buradayız. Kına ve bekarlığa veda eğlencelerinizde Burcu Güner Haute Couture bindallı ve kaftanlarını büyük bir keyifle giyebilir, güzelliğinizle herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Size ve nedimelerinize özel kreasyonlarımızı görmeden karar vermeyin. Burcu Güner Haute Couture fiyatlarımızla ilgili sorularınız ve randevu için aşağıdaki bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. Kayın Sk. No:21 Sakarya / Adapazarı

  • Haritadaki Konumu

    Burcu Güner Haute Couture Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.