Şivava Organizasyon Ve Aksesuar

Listeme ekle
0216 706 6807
E-Posta Gönder
Şivava Organizasyon Ve Aksesuar


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Şivava Organizasyon Ve Aksesuar sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Gelin hamamı, Kına töreni, Davul show

Hakkında

On yıldan fazla olan iş tecrübesiyle, profesyonel anlamda sizlere hizmet veren Şivava Organizasyon ve Aksesuar işletmesinde geleneksel eğlencemiz olan kına gecelerinin tüm ayrıntılarını bulabilir, yıllanmış adetlerimizi yeniden yaşatarak evliliğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun konsepler sünnet, kına, hamam günü ve bekarlığa veda partileri atmosferinde yaratılabilir. Bahsedilen eğlencelere ait tüm aksesuarlar firmamızda mevcuttur. Bindallı ve kaftan çeşitlerimizden istediğinizi seçebilir, gelin hamamını yaşayabilir, davul şovu davetlilerle birlikte seyredebilir, kına mumu, kına tepsisi, kına süslemeleri ile eksiksiz bir gecede eğlenebilirsiniz. Bekarlığa veda partileri de işletmemiz yardımıyla noksansız yürüyecektir. Size şimdiden mutluluklar dileriz ve İstanbul’un Ümraniye bölgesinde olduğumuzu hatırlatırız. Telefon veya e-postanızı bekliyoruz.
.

İLETİŞİM

0216 706 6807
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Gülçiçek Kavalcı Adres Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi Çeşme Sokak No:15/A Ümraniye / İstanbul
Ümraniye,
Şivava Organizasyon Ve Aksesuar ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Şivava Organizasyon Ve Aksesuar hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap