Zeytin Organizasyon

E-posta Gönder

Zeytin Organizasyon Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Konfeti, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Zeytin Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet

Zeytin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Her ikisi de


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Zeytin Organizasyon Hakkında

Zeytin Organizasyon mutlu çiftlerin davetlerini tasarlamaya 2010 yılında başladı! Kısa sürede birçok çiftin hayallerini gerçekleştirerek söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarında eğlenceleri tasarladık. Sevginize ve beğeninize layık olabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirip son teknoloji ses ve ışık sistemleri kullandık. Halen kendimizi yeniliyor, geliştiriyor, davetlerinizde ses, ışık ve düzenlemeleri üstleniyoruz...

Davetleriniz için düğün salonu veya kır bahçesi bulduğunuzda bütün ihtiyaçlarınız karşılanmış olmuyor! Keyifli bir gece için iyi bir akustik, ferah bir atmosfer, şık bir davet alanı ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacak ekiplere ihtiyacınız var! Müzik ise gecenin vazgeçilmezi. Bu yüzden Sivas ses sistemi kiralama hizmetlerini ve fazlasını sunuyoruz.

Düşünsenize, birden fazla çözüm ortağı ile eksik koordinasyonun olduğu bir davet yerine her şey için Zeytin Organizasyon yanınızda! Çünkü davetlerinizde akıllarda kalan şeylerin detaylar olduğunu biliyoruz. Davet alanını rengârenk çiçekler mumlar, şamdanlar, ışıklar ve balonlarla süslüyoruz. Volkan ve havai fişek gösterileriyle gecenizi başlatıyor; animatör, sanatçı, dansçılar, DJ veya orkestra eşliğinde kesintisiz eğlence vaat ediyoruz. Sunduğumuz hizmetler için kullandığımız ekipmanlar arasında; monitör, barkovizyon ekranı, LED ekran, ışık seti, jeneratör sistemi, karavan sistemi, sanatçılarımız için gerekli olacak bütün sahne araç gereçleri mevcut. Ayrıca 750 adet sandalye, 400 adet masa giydirmesi ve masa, 3000 adet napolyon sandalye, gelin yolu, gelin masası, kokteyl barı, yiyecek ve içecek setleri, animatör kostümleri gibi onlarca düzenleme aracımız da var.

Eğlenmeyi sevenlerin tercihi Zeytin Organizasyon, Sivas düğün organizasyon fiyatları arasında da son derece uygun ve avantajlı hizmetler sunuyor. Ses, ışık sistemleri ve düzenlemelerimizin tümünden yararlanabileceğiniz gibi yalnızca ses sistemi veya sahne kurulumu yapmamızı da isteyebilirsiniz. Davetlerinizde isteklerinizi karşılamak üzere anlaşmalar yaparak hareket ediyoruz.

Siz de Zeytin Organizasyon ekibi ile iletişim sağlamak ve eksikleriniz için çözüm ortaklığı sağlamak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Eskikale Mah. Osmanpaşa Cad. Meydan İş Merkezi Kat: 2 No: 201 Merkez/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zeytin Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.