Yaman Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Yaman Organizasyon Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Yaman Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Ekipman Kiralıyor

Yaman Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Her ikisi de


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Yaman Organizasyon Hakkında

Sivas’ta müzikli etkinlikleriniz için doğru adres Yaman Organizasyon!
Yıllardır organizasyon sektöründe edindiğimiz deneyimlerle birlikte etkinliklerinizde size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Peki hangi alanlarda hizmet veriyoruz? Yaman Organizasyon müzik olarak daha önce birçok düğün, nişan, kına, açılış, kurumsal davet, gösteri, parti ve konser organizasyonu gerçekleştirdik. Düzenlediğimiz bütün etkinliklerden sonra gördüğümüz tek şey yıllar sonra bile unutulmayacak anlar yaşayan, mutlu insanların yüzleri oldu.

Düzenleyeceğiniz organizasyona karar verdikten sonra bizimle iletişime geçtiğinizde sizlerle bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Bu toplantıda bize gerçekleştirmek istediğiniz etkinliği anlattıktan sonra organizasyonunuzun daha güzel geçmesi için sizlere önerilerde bulunabiliyoruz. Sonrasında etkinliğin düzenleneceği mekânı gezip incelemelerde bulunuyoruz. Daha sonra ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanabileceğimiz yerleri belirleyip davet günü kurulumlarını yapıyoruz.

Kullandığımız ekipmanlarsa son teknoloji her ihtiyacınıza uygun ses ve görüntü sistemleridir. Ses sistemlerimiz sayesinde etkinliklerinizde temiz, cızırtısız, net bir ses duyacağınızdan emin olabilirsiniz. Müzik sistemlerimizi konumlandırırken misafirlerinizden uzak ama aynı anda iyi duyabilecekleri bir konuma yerleştirmeyi tercih ediyoruz.

Ayrıca ışık sistemlerimiz son teknoloji olup gecenin sonunda konuklarınızın gözlerini yormayacaktır.
Eğer düğününüzü veya başka bir organizasyonunuzu açık alanda ya da kır bahçesi gibi bir yerde yapmak isterseniz sahne kurulumları da yapabiliyoruz. Kötü hava koşullarına karşı veya zemin koşullarının kötü olması ihtimallerinde sahnemiz görevini yerine getiriyor ve etkinliğinizin kötü gitmesinin önüne geçiyor. Ayrıca davetlerinizde doyasıya eğlenmek ve dans etmek istiyorsanız sahnemiz tam size göre.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte Yaman Organizasyon etkinlik olarak sizlerin isteklerinizi önemsiyor, istemediğiniz bir şey için ısrar etmiyoruz.

Buraya kadar yazımızı okudunuz. Eğer etkinliklerinizde bizi tercih etmeyi düşünüyorsanız, yapacağınız şey çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir, bizimle iletişime geçerek, fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kaleardı Mahallesi Sirer Caddesi Sirer Pasajı Kat: 2 No: 3

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yaman Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.