Neva Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

Neva Organizasyon Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Neva Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Ekipman Kiralıyor

Neva Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Her ikisi de


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Neva Organizasyon Hakkında

Neva Organizasyon farkıyla ışık, ses ve sahne hizmetinizi en iyi şekilde sağlamak ister misiniz? Uzun zamandır bu işi yapan alanında uzman bir ekiple faaliyet gösteriyor ve en mutlu olduğunuz günlerde yanınızda oluyoruz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Işık ve ses için kullandığımız ekipmanların en yeni teknoloji ile oluştuğunuzu söylemek istiyoruz. Kendimizi devamlı yeniliyor ve en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. İster açık alan, bahçe isterseniz de salonlarda düzenleyeceğiniz bu davetler için alanı en iyi şekilde kullanacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu alanın köşelerine yerleştirdiğimiz güçlü hoparlör ve ekipmanlar ile ses konusunda hiçbir problem yaşamayacaksınız. Aynı zamanda sahne kurulumunda da eksiklik yaşamayacağınızı söylemek istiyoruz. Planladığınız şekilde, planladığınız tarihte tüm isteklerinizin hazır olacağını belirtelim.

Düğünler, kına geceleri, sünnetler, mezuniyetler, bayi toplantıları, açılışlar, seminerler, davet ve resepsiyonlar, lansmanlar, kurumsal etkinlikler gibi tüm organizasyonlarda bizi tercih edebiliyorsunuz. Bunun için planladığınız tarihten 1 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle hazırlıklar için yeterli zamana sahip olacak ve isteklerinizi en doğru şekilde yerine getirebileceğiz.

Işık, ses ve sahne hizmeti dışında profesyonel olarak bir de fotoğrafçılık hizmetimiz bulunuyor. Bu hizmeti isteğinize göre bir paket halinde sizlere sunabiliyoruz. Peki bu paket içinde ne mi var? 2.30 saat HD kamera çekimi, 300 fotoğraf çekimi, 20 adet 15*21 fotoğraf baskısı, 1 adet bardak baskısı, 1 adet yastık baskısı, 2 adet aile albümü ve 1 adet 75*100 poster baskısı gibi imkânlara sahip olabiliyorsunuz. Üstelik bunları sadece 2 günde sizlere teslim edebiliyoruz. Neva Organizasyon’da kaliteyi her hizmette bulabileceksiniz.

Işık, ses ve sahne konusunda profesyonel bir hizmetten yararlanmak isterseniz doğru adrestesiniz. Gelin, telafisi olmayan bu özel davetlerinizi kusursuz bir geceye dönüştürelim. Bunun için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.