Masal Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Masal Organizasyon Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Masal Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet, Ekipman Kiralıyor

Masal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Her ikisi de


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Masal Organizasyon Hakkında

Eğlenceli bir organizasyon için en önem verilmesi gereken detaylardan biri ses ve ışık sisteminin kalitesidir. Biz de Masal organizasyon olarak en özel günlerinizi unutulmaz kılmak adına kaliteli ekipmanlar kullanıyor, ses ve ışık düzenleme hizmeti veriyoruz. Sivas organizasyon şirketleri arasında tercih gören bir adresiz. Profesyonel ekibimizle birlikte mutlu günlerinizde yanınızda oluyor, kaliteli hizmet anlayışımızla unutamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Sizde harika bir müzik şöleni yaşatıyoruz. Her türlü enstrüman çalan orkestramız, seslerinin büyüsüne hayran kalacağınız sanatçılarımız ve güncel müzikleri sizinle buluşturan dj performans sanatçımızla eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Her şeyin muhteşem olması için ses sistemi ekipmanlarımızı son teknoloji ve kaliteli olarak tercih ediyoruz. Düğün mekânınızda sahne kurulumunu yapıyor, davetliler rahatsız olmayacağı şekilde ses sistemlerimizi konumlandırıyoruz.

Organizasyonlarınızda ışıkların altında muhteşem bir şekilde parlayacaksınız. Düğün mekânınıza ilk gelişini ve ilk dansınızı “evet” derken yaşadığınız o güzel heyecanınızın kaliteli fotoğraf karelerine dönüşmesi için ışık sisteminde kullandığımız ekipmanların da rolü büyük. Bu nedenle her detayı göz önünde bulunduran, kimsenin gözünü rahatsız etmeyecek şekilde ışık sistemimizi yerleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. En mutlu anlarınızı istediğiniz şekilde kutlamanız için birçok olanağımız bulunuyor. Mekân süslemelerinde masa ve sandalye teminine, dekor ve aksesuardan balon süslemelerine kadar her konuda hizmet verebiliyoruz. Ayrıca organizasyonlarınızı baştan sona kadar kaydediyor, yıllar geçse de her baktığınızda aynı heyecanı yaşamanızı sağlıyoruz.

Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, sünnet, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi siz de profesyonel bir ekiple planlamak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Masal Organizasyon iletişim bilgisi için, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.