KA Grup Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

KA Grup Organizasyon Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

KA Grup Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet

KA Grup Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Her ikisi de


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

KA Grup Organizasyon Hakkında

Şüphesiz ki düğün organizasyonlarını eğlenceli kılan müzik seçimleriniz olacaktır! KA Grup Organizasyon tam da bu yüzden yanınızda. Üstelik sunduğumuz tek hizmet müzik de değil! Dilerseniz kısaca kendimizden bahsetmek ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek isteriz.

KA Grup Organizasyon ailesi olarak Sivas’ta sunduğumuz hizmetlerle ismimiz duyurduk. Bunu büyük reklamlarla değil sunduğumuz işin kalitesi ile başardık. Şimdi ise hem Sivas hem de çevre illerde düğün denilince akla gelen ilk markalar arasında yer alıyoruz... Profesyonel ekibimizin özenli ve disiplinli çalışmaları sayesinde sevginizi ve beğeninizi kazandık. Başarılarımızla yetinmedik mutlu çiftlerimizin iyi ve kötü yorumlarını da yanımıza alarak gün geçtikçe kendimizi geliştirmek. Yıllardır her zaman daha iyisini ve kusursuz hizmeti hedefliyoruz.

Davetlerinizi eğlenceye dönüştürecek müzik grupları, solistler, DJ ve enstrümantal grupları davet ediyoruz. İçlerinden tercih edebilmeniz ve karar verebilmeniz son derece büyük bir önem arz ediyor. Müzik zevkinize göre yaptığınız tercih sonucunda anlaşmalar sağlanıyor ve düğün günü için repertuvar hazırlıkları başlıyor. Kaliteli müzik dinlemek ve eğlenmek için iyi bir akustikle ses sistemine de ihtiyacımız var! Bu yüzden mekânda önce sahneyi kuruyor, ses ve ışık sistemlerinin düzenlenmesiyle eğlenceniz için gerekli olan bütün detayları hazır hale getiriyoruz. Denemeleri yapmadan, kontrol etmeden yanınızdan ayrılmıyoruz. Müzisyenlerimiz sahnede yerlerini aldıktan sonra enstrümanların sesini duyduğumuzda ancak rahat edebiliyoruz. Çünkü sunduğumuz hizmeti en iyi şekilde sunmak, isteklerinizi kaliteli ekipmanlarla kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek prensip edindiğimiz bir konu...

Sivas ses sistemi kiralama hizmetleri ve fazlası için KA Grup Organizasyon yanınızda! Işık, ses ve düzenlemelerin yanı sıra davetlerinizin tümünü tasarlayabilir ve düğün organizasyonlarınızı kusursuz hale getirebiliriz!

Siz de Sivas düğün müzikleri ve özel davetler için bizi tercih ediyorsanız, sayfanın üstünde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Primemall AVM Merkez/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  KA Grup Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.