Düğün Dernek Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Dernek Organizasyon

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Ekipman Kiralıyor

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 4 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Zeytin Organizasyon
10

Merkez

Zeytin Organizasyon

Barkovizyon ve Led Ekran
Yaman Organizasyon
12

Merkez

Yaman Organizasyon

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu
Düğün Dernek Organizasyon
1

Merkez

Düğün Dernek Organizasyon

Barkovizyon ve Led Ekran

Hakkında

Işık, ses ve sahne konusunda profesyonel bir yardım mı almak istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Düğün Dernek Organizasyon Sivas’ta tüm Sivaslıların en güzel organizasyonlarında yer almak ve unutulmaz anlar geçirmelerine yardımcı olmak istiyor. Gelin bunu nasıl yaptığımızı kısaca anlatalım.

Açıldığımız günden beri hizmet kalitemizi git gide arttırarak Sivaslı misafirlerimizin en iyi hizmeti almasını sağladık. Bunu yaparken müşteri memnuniyeti ilkesinden hiçbir zaman sapmadık. Konuklarımızın hayallerinin bizim için en önemli unsurlardan biri olduğunu söylemek istiyoruz. Hayalleri gerçekleştiren bir organizasyon firması olmanın farkını yaşıyor, bu farkı sizlerle de paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Kullandığımız ekipmanların son model teknolojik aletlerden oluştuğunu biliyor musunuz? Her sene güncellediğimiz teknik aletlerimiz ile en iyi hizmeti sunmak için karşınızda olacağız. Bunu yaparken tabii ki müşteri memnuniyetiyle doğru oranda çalıştığımızı da belirtmek istiyoruz. Bizi tercih eden konuklarımızın gece sonunda mutlu olmaları, bizi daha da mutlu ediyor.

Düğünlerinizde, kına gecelerinizde, okul eğlencelerinizde, konferanslarınızda, lansmanlarınızda, açılışlarınızda, davet ve resepsiyonlarınızda, mezuniyetlerinizde, sünnet düğünlerinizde ve bunun gibi nice organizasyonlarda yanınızda olabiliyoruz. Bunun için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Organizasyonunuzun olduğu gün 3 saat önceden mekâna gelmemiz yeterli olacaktır. Hızlı ekibimiz ile düzenimizi kuracak ve sistemin planladığımız saatte hazır olmasını sağlayacağız.

Bu organizasyonlarınıza çok uygun fiyatlarla imza attığımızı da dipnot olarak belirtelim. Özellikle yılın belirli dönemlerinde gerçekleştirdiğimiz kampanyalı paket fiyatları ile bu gecelerinizde kullanacağınız ışık, ses ve sahne sistemlerini uygun fiyatlarla temin etme şansına sahip olacaksınız.

Işık, ses ve sahne düzenlemesini profesyonel ellere bırakabilir ve gecenin keyfini çıkarabilirsiniz. Nasıl mı? Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ve “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak. Böylelikle hizmet bu özel günlerinizin tadını çıkarabilir ve ışık, ses ve sahne konusunda en iyi hizmeti almanın tadına varabilirsiniz.

İletişim

Saadet Hanım

  • Adres: Mehmet Paşa Mahallesi Saraybosna Caddesi No13/c SİVASYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!