Ekiple Tanışın

Gecem Ses Özellikler

Hizmet İçeriği
DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Havai Fişek Konfeti Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Ekipman Kiralıyor

Gecem Ses Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Her ikisi de

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

1 saatten az

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

Gecem Ses Hakkında

Gecem Ses Organizasyon olarak 2005 yılından beri Malatya Battalgazi’de faaliyet gösteriyoruz. Şehrin merkezinde bulunduğumuz için Malatya’nın her bölgesine rahatlıkla hizmet götürebiliyoruz. Bunun yanı sıra çevre illerden de methimizi duyanlar oluyor ve programımız dolu olmadığı müddetçe oralara da gidebiliyoruz. Bir orkestra olarak başladığımız işimizde elde ettiğimiz başarılar sayesinde hizmet içeriğimizi genişlettik ve uzun bir süredir tam randımanlı ve ekipmanlı bir şekilde paket bir hizmet sunuyoruz.

Canlı müzik desteği sunmamızın yanı sıra düğün ışık sistemi kiralama ve ses sistemi temini gibi alanlarda da faaliyet gösteriyoruz. Gecem Ses olarak düğünler haricinde çok sayıda toplu organizasyona da katılıyoruz. Nişan törenleri, kına geceleri, açılışlar, toplantılar, mitingler, festivaller, konserler, konferanslar ve saymadığımız çok sayıda toplu davet örnek olarak gösterilebilir.

Her zaman işimizi ciddiye alarak yapıyoruz ve kaliteli bir hizmet vermek için gerekli her şeyi yapıyoruz. Özellikle de ekipmanlarımızı teknolojiyi sıkı bir takibe alarak gerektikçe yeniliyoruz. Günümüzün gerektirdiği şekilde kendimizi her zaman geliştiriyoruz. Düğün için çiftlerimizin bu minvalde talep edebileceği her şeyi karşılayabiliyoruz. Sahne kurabiliyor, ışıklandırmayı yapabiliyor, ses sistemini temin edebiliyor ve canlı müzik için orkestra getirebiliyoruz. Eğer müziği de bizim yapmamızı isterseniz bu konuda da pişman olmazsınız. Sektöre yıllarını vermiş ve işinin ehli müzisyenler ile çalışıyor ve her türe uygun müzik yapabiliyoruz. Dilerseniz deneyimli ve billur sesli solistlerimizi de orkestraya dâhil edebiliyoruz.

İşini çok seven ve her zaman en iyisini sergilemek için çok çalışan kalabalık bir ekibiz. Uzun yıllardır birlikte olduğumuz için de aile olduk ve hepimiz güler yüzlülük ile işlerimizi yapıyoruz. Eğer bahsettiğimiz hizmetlerden faydalanmak isterseniz bizimle sayfadaki formu doldurarak iletişime geçebilir, düğün ışık sistemleri fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Akpınar Aslantepe Cad. Huzur İşhanı, No:33 Battalgazi / Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Gecem Ses Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.