Tempo Music

E-posta Gönder

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri

Hizmet İçeriği

İskenderun, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 4 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Tempo Music
8

İskenderun

Tempo Music

Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Viva Sound & Light
5 1

Antakya

Viva Sound & Light

Barkovizyon ve Led Ekran
Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri
12

Antakya

Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri

Barkovizyon ve Led Ekran

Hakkında

Hatay’da düzenleyeceğiniz düğününüzde unutulmaz bir gece yaşamak adına ihtiyacınız olan tüm ışık, ses ve sahne sistemlerine ulaşmak için Tempo Music’i tercih edebilirsiniz!

Yıllardan beri Hatay’da mutlu çiftlerin düzenledikleri etkinliklerde konuklarıyla birlikte doyasıya eğlenmeleri adına çalışıyoruz. Bugüne kadar davetlerine katıldığımız ve hizmet verdiğimiz tüm çiftlerin memnuniyetini sağlamış olmak gelecekte hizmet vermek adına bize güven veriyor. Ses, ışık ve sahne sistemleri kurulumu itibarıyla önemli bir işçilik istiyor. Bu sebepten dolayı profesyonel ekibimiz bu aşamalarda yardımcımız oluyor. Gece boyunca istediğiniz ortamı yaratmak adına her türlü isteğinizi yerine getiriyoruz!

Düğününüzü planlamak adına uzun zamandır çaba sarf ettiğinizi biliyoruz. Bu konuda düğününüzde hangi sistemleri kullanarak eğlencenin dozunu artıracağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu noktada biz devreye giriyoruz ve son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile hizmet sunuyoruz. Ses, ışık ve sahne sektöründe başarılı olmanın anahtarı kendini sürekli yenilemekten geçiyor. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte eğlence sektörü de daha başarılı bir hal alıyor. Bu başarıya ortak olmak ve size en iyi hizmeti sunmak adına Tempo Music olarak gelişime açık bir firmayız. Hatay ses sistemi kiralama konusunda da öncü firmalardan biri olarak sadece ses sistemlerimiz ile hizmet verebiliriz.

Düğününüzü gerçekleştireceğiniz mekânın sistemlerini yeterli görmüyorsanız bize gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Böylece hem hayal ettiğiniz geceye ulaşma imkânına sahip olacaksınız hem de gece boyunca misafirleriniz ile keyfinize göre eğlenebileceksiniz.

Hazırlık aşamasından düğünün sonuna kadar sorunsuz bir süreç için ses, ışık ve sahne sistemlerinizi Tempo Music ile karşılamak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla avantajlı fiyat tekliflerimizi öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

İletişim

İlker Bey

  • Adres: İskenderun/Hatay

Tempo Music Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!