Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri

E-posta Gönder

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Antakya, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 4 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Tempo Music
8

İskenderun

Tempo Music

Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Viva Sound & Light
5 1

Antakya

Viva Sound & Light

Barkovizyon ve Led Ekran
Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri
12

Antakya

Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri

Barkovizyon ve Led Ekran

Hakkında

Unutulmayacak bir düğününün olmazsa olmazları arasında hiç kuşkusuz iyi bir müzik sistemi bulunuyor. Müzik sisteminin tamamlayıcısı olan sahne ve ışık donanımları eğlencenin sınırsız olmasına olanak sağlıyor. Bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için faaliyet gösteren Özal Ses Sistemleri Hatay’da siz değerli çiftlerini bekliyor.

Davetlerinizde profesyonel ses sistemi kullanırsanız özenle seçip karar verdiğiniz müzikleri en iyi şekilde yansıtabilir, böylelikle misafirlerinize harika bir müzik şöleni yaşatabilirsiniz. Kullandığımız kaliteli ekipmanlarımız sayesinde, hem sahneye yakın olanlar misafirleriniz ve hem de en uzak köşede olan konuklarınız rahatsız olmayacak şekilde aynı müzik ziyafetine doyacaklar diye düşünüyoruz. Kısacası misafirlerinize baş ağrısı yaşatmadan çok eğlenecekleri bir ortam yaratarak bu sektördeki iddiamızı sürdürüyoruz.

Etkinliğinizi gerçekleştireceğiniz mekânınızda harika bir organizasyon süreci geçirmeniz için sahne hakimiyetine de önem vermeniz gerekiyor. Özellikle fotoğraflarınızın tam da istediğiniz gibi çıkması için yetersiz ışık seçiminden kaçınmalısınız. Kalitesiz ışığın misafirlerinizi de rahatsız edeceğinden bu konuda tamamen hassas davranıyoruz. En iyi ışık ve ses sistemleri hakkında profesyonel danışmanlık sağlayarak fark yaratacak organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Peki düğün dışında hangi etkinlikleriniz için hizmet veriyoruz?

Yeni bir yaşa gireceğiniz doğum günü, parti, piknik, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve nişan gibi etkinlikleriniz de sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Etkinliklerinize göre barkovizyon ve led ekran, DJ, grup performansları, orkestra ve sahne hizmeti gibi her türlü ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabiliyoruz. Beklentilerinizi dikkate alıyor, elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

Unutulmayacak bir gün yaşamanız için size sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer Özal Ses Sistemleri Antakya iletişim kurmak istiyorsanız, daha bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Sema Hanım

  • Adres: Kuzeytepe mah. 151. Sokak no:1 (5.313,43 km) 31100 Antakya

Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!