Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet

Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Her ikisi de


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri Hakkında

Unutulmayacak bir düğününün olmazsa olmazları arasında hiç kuşkusuz iyi bir müzik sistemi bulunuyor. Müzik sisteminin tamamlayıcısı olan sahne ve ışık donanımları eğlencenin sınırsız olmasına olanak sağlıyor. Bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için faaliyet gösteren Özal Ses Sistemleri Hatay’da siz değerli çiftlerini bekliyor.

Davetlerinizde profesyonel ses sistemi kullanırsanız özenle seçip karar verdiğiniz müzikleri en iyi şekilde yansıtabilir, böylelikle misafirlerinize harika bir müzik şöleni yaşatabilirsiniz. Kullandığımız kaliteli ekipmanlarımız sayesinde, hem sahneye yakın olanlar misafirleriniz ve hem de en uzak köşede olan konuklarınız rahatsız olmayacak şekilde aynı müzik ziyafetine doyacaklar diye düşünüyoruz. Kısacası misafirlerinize baş ağrısı yaşatmadan çok eğlenecekleri bir ortam yaratarak bu sektördeki iddiamızı sürdürüyoruz.

Etkinliğinizi gerçekleştireceğiniz mekânınızda harika bir organizasyon süreci geçirmeniz için sahne hakimiyetine de önem vermeniz gerekiyor. Özellikle fotoğraflarınızın tam da istediğiniz gibi çıkması için yetersiz ışık seçiminden kaçınmalısınız. Kalitesiz ışığın misafirlerinizi de rahatsız edeceğinden bu konuda tamamen hassas davranıyoruz. En iyi ışık ve ses sistemleri hakkında profesyonel danışmanlık sağlayarak fark yaratacak organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Peki düğün dışında hangi etkinlikleriniz için hizmet veriyoruz?

Yeni bir yaşa gireceğiniz doğum günü, parti, piknik, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve nişan gibi etkinlikleriniz de sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Etkinliklerinize göre barkovizyon ve led ekran, DJ, grup performansları, orkestra ve sahne hizmeti gibi her türlü ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabiliyoruz. Beklentilerinizi dikkate alıyor, elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

Unutulmayacak bir gün yaşamanız için size sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer Özal Ses Sistemleri Antakya iletişim kurmak istiyorsanız, daha bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kuzeytepe mah. 151. Sokak no:1 (5.313,43 km) 31100 Antakya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Özal Ses Işık ve Görüntü Sistemleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.