Güzellik Merkezleri Sivas

Uzmanlar Güzellik Merkezi

Ekiple Tanışın

Uzmanlar Güzellik Merkezi Özellikler

Hizmet İçeriği
Ağda Cilt bakımı El / Ayak bakımı Epilasyon Manikür / Pedikür Saç Sauna Vücut bakımı
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Uzmanlar Güzellik Merkezi Hakkında

Gelin adaylarımızın hayal ettiği düğünlerinden önce vücutlarını rahatlatmak, yorgunluklarını atmak ve güzelliklerini ortaya çıkarmak için kapısını çaldığı Uzmanlar Güzellik Salonu ile en özel günlerinizde kusursuz görüneceksiniz. “Vücudunuzun bakımını uzmanlara bırakın!” diyoruz ve sağladığımız imkânlardan kısaca bahsetmek istiyoruz.

Güzellik konusunda kaliteli bir hizmeti tüm Sivaslılarla buluşturmak için sektöre giriş yaptığımızı belirtelim. Açıldığımız günden beri aynı kalite standartlarıyla hizmet veriyor ve konuklarımızın memnuniyetlerini sağlamaya çalışıyoruz.

Öncelikli olarak gelin adaylarımızın en çok tercih ettiği lazer ve epilasyondan bahsetmek istiyoruz. Bu işlemler için son model ekipman ve aletler tercih ediyoruz. Tabii ki lazer işlemi için yaklaşık olarak 5-6 seans gerektiği için bizimle en az 2 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle düğün gününüze kadar herhangi bir aksaklık yaşamanızı engelliyoruz.

Bunun dışında cilt bakımı, microblading, tırnak bakımı, ağda, epilasyon, kirpik işlemleri gibi birçok farklı hizmeti güzellik merkezimizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda saçınızla da özenle ilgileniyor ve açma, boyama, ombre, sombre, röfle gibi teknikleri kullanabiliyoruz.

Güzellik merkezimizde kullandığımız tüm aksesuar ve ekipmanların temizliğini her an kontrol ediyoruz. Özellikle sağlık sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için hijyene oldukça önem veriyor ve konuklarımızın memnuniyetine önem veriyoruz.

Sağladığımız bu hizmetlerin tümünde dönem dönem kampanyalar yaratıyor, fırsatlarımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz. Çok uygun fiyatlar ile kusursuz bir görünüme sahip olacağınız güzellik merkezimizde hem sizi hem de cebinizi düşünüyoruz.

Hijyenik ve ferah işletmemizi yakından görmek ve bizi yakından tanımak isterseniz Uzmanlar Güzellik Merkezi Sivas’ta faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde kolay bir şekilde gelebiliyor ve hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla bizi tercih edebiliyorsunuz.

Bizi tercih etmek ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Saraybosna cad. Mehmet paşa Mh. Aslan Apt. Altı Sivas

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.