Uzmanlar Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Güzellik Merkezleri

Kategori

Ağda

Hizmet İçeriği

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Epilasyon, Manikür / pedikür, Saç , Sauna, Vücut bakımı
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Marvel Güzellik Merkezi
15

Merkez

Marvel Güzellik Merkezi

Ağda
Estedermal Life Güzellik Merkezi
14

Merkez

Estedermal Life Güzellik Merkezi

Ağda
Nevest Güzellik Merkezi
13

Merkez

Nevest Güzellik Merkezi

Ağda

Hakkında

Gelin adaylarımızın hayal ettiği düğünlerinden önce vücutlarını rahatlatmak, yorgunluklarını atmak ve güzelliklerini ortaya çıkarmak için kapısını çaldığı Uzmanlar Güzellik Salonu ile en özel günlerinizde kusursuz görüneceksiniz. “Vücudunuzun bakımını uzmanlara bırakın!” diyoruz ve sağladığımız imkânlardan kısaca bahsetmek istiyoruz.

Güzellik konusunda kaliteli bir hizmeti tüm Sivaslılarla buluşturmak için sektöre giriş yaptığımızı belirtelim. Açıldığımız günden beri aynı kalite standartlarıyla hizmet veriyor ve konuklarımızın memnuniyetlerini sağlamaya çalışıyoruz.

Öncelikli olarak gelin adaylarımızın en çok tercih ettiği lazer ve epilasyondan bahsetmek istiyoruz. Bu işlemler için son model ekipman ve aletler tercih ediyoruz. Tabii ki lazer işlemi için yaklaşık olarak 5-6 seans gerektiği için bizimle en az 2 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle düğün gününüze kadar herhangi bir aksaklık yaşamanızı engelliyoruz.

Bunun dışında cilt bakımı, microblading, tırnak bakımı, ağda, epilasyon, kirpik işlemleri gibi birçok farklı hizmeti güzellik merkezimizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda saçınızla da özenle ilgileniyor ve açma, boyama, ombre, sombre, röfle gibi teknikleri kullanabiliyoruz.

Güzellik merkezimizde kullandığımız tüm aksesuar ve ekipmanların temizliğini her an kontrol ediyoruz. Özellikle sağlık sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için hijyene oldukça önem veriyor ve konuklarımızın memnuniyetine önem veriyoruz.

Sağladığımız bu hizmetlerin tümünde dönem dönem kampanyalar yaratıyor, fırsatlarımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz. Çok uygun fiyatlar ile kusursuz bir görünüme sahip olacağınız güzellik merkezimizde hem sizi hem de cebinizi düşünüyoruz.

Hijyenik ve ferah işletmemizi yakından görmek ve bizi yakından tanımak isterseniz Uzmanlar Güzellik Merkezi Sivas’ta faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde kolay bir şekilde gelebiliyor ve hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla bizi tercih edebiliyorsunuz.

Bizi tercih etmek ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Saraybosna cad. Mehmet paşa Mh. Aslan Apt. Altı SivasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!