Güzellik Merkezleri Sivas

Nevest Güzellik Merkezi

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nevest Güzellik Merkezi Özellikler

Hizmet İçeriği
Ağda Cilt bakımı El / Ayak bakımı Epilasyon Manikür / Pedikür Masaj Solaryum Vücut bakımı
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Nevest Güzellik Merkezi Hakkında

Sivas’ta düğününüzden önce hem bakım yaptırabileceğiniz hem de vücudunuzu rahatlatabileceğiniz bir güzellik merkezi arıyorsanız sizi Nevest Güzellik Merkezi’ne davet ediyoruz!

Sivas’taki güzellik merkezi anlayışını değiştirerek kadın erkek ayırt etmeden herkese hizmet sunan mekânımızda pek çok fırsat sizi bekliyor. Öncelikle biraz kim olduğumuzdan ve neler amaçladığımızdan bahsetmek istiyoruz. Nevest Güzellik Merkezi Sivas’ta 2015 yılının temmuz ayından itibaren hizmet gösteriyor. Son teknolojik donanıma sahip mekânımızda memnuniyetinizi sağlamak adına profesyonel ekibimiz ile birlikte yardımcınız oluyoruz. Amacımız gelişen teknolojiye en hızlı şekilde ayak uydurarak güzellik merkezi sektöründeki yeniliklerin Türkiye’de yaygınlaşmasını sağlamak. Bu amaç doğrultusunda da kendimizi her gün geliştirmek için çeşitli yollar arıyoruz.

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?

Çünkü; Sivas’ta en iyi eğitime sahip uzman bir ekibimiz var. Bu ekip tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için yeterli donanıma sahip. Üstün hizmet anlayışımız ile kaliteyi size en uygun koşullarda buluşturmaya çalışıyoruz. Yenilikçi teknolojileri az önce de bahsettiğimiz gibi oldukça yakından takip ediyoruz. Güzellik merkezlerinin olmazsa olmazlarından biri de hijyen. Bu konuda oldukça titiz davrandığımızdan ve sağlığınızı korumak adına çok büyük önlemler aldığımızdan emin olabilirsiniz. Elbette bizi bugüne kadar tercih eden konuklarımızın düşünceleri de bizi neden tercih etmeniz gerektiğini kanıtlar nitelikte. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bizimle çalışmaktan büyük keyif aldıklarını ve mutlu olduklarını dile getirdi.

Tüm bu nedenler bir araya geldiğinde seçmeniz için en iyi seçenek olarak Nevest Güzellik Merkezi’ni görüyoruz. Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Düğününüz öncesinde rahatlamanız ve huzurlu anlar geçirmek için yardımcınız olmak için sizden haber bekliyoruz!

İletişim

  • Adres:

    Evliya caddesi Reşit Bey Apt.No:1/A Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Nevest Güzellik Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.