Nevest Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Güzellik Merkezleri

Kategori

Ağda

Hizmet İçeriği

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Epilasyon, Manikür / pedikür, Masaj, Solaryum, Vücut bakımı
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Marvel Güzellik Merkezi
15

Merkez

Marvel Güzellik Merkezi

Ağda
Estedermal Life Güzellik Merkezi
14

Merkez

Estedermal Life Güzellik Merkezi

Ağda
Nevest Güzellik Merkezi
13

Merkez

Nevest Güzellik Merkezi

Ağda

Hakkında

Sivas’ta düğününüzden önce hem bakım yaptırabileceğiniz hem de vücudunuzu rahatlatabileceğiniz bir güzellik merkezi arıyorsanız sizi Nevest Güzellik Merkezi’ne davet ediyoruz!

Sivas’taki güzellik merkezi anlayışını değiştirerek kadın erkek ayırt etmeden herkese hizmet sunan mekânımızda pek çok fırsat sizi bekliyor. Öncelikle biraz kim olduğumuzdan ve neler amaçladığımızdan bahsetmek istiyoruz. Nevest Güzellik Merkezi Sivas’ta 2015 yılının temmuz ayından itibaren hizmet gösteriyor. Son teknolojik donanıma sahip mekânımızda memnuniyetinizi sağlamak adına profesyonel ekibimiz ile birlikte yardımcınız oluyoruz. Amacımız gelişen teknolojiye en hızlı şekilde ayak uydurarak güzellik merkezi sektöründeki yeniliklerin Türkiye’de yaygınlaşmasını sağlamak. Bu amaç doğrultusunda da kendimizi her gün geliştirmek için çeşitli yollar arıyoruz.

Peki neden bizi tercih etmelisiniz?

Çünkü; Sivas’ta en iyi eğitime sahip uzman bir ekibimiz var. Bu ekip tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için yeterli donanıma sahip. Üstün hizmet anlayışımız ile kaliteyi size en uygun koşullarda buluşturmaya çalışıyoruz. Yenilikçi teknolojileri az önce de bahsettiğimiz gibi oldukça yakından takip ediyoruz. Güzellik merkezlerinin olmazsa olmazlarından biri de hijyen. Bu konuda oldukça titiz davrandığımızdan ve sağlığınızı korumak adına çok büyük önlemler aldığımızdan emin olabilirsiniz. Elbette bizi bugüne kadar tercih eden konuklarımızın düşünceleri de bizi neden tercih etmeniz gerektiğini kanıtlar nitelikte. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bizimle çalışmaktan büyük keyif aldıklarını ve mutlu olduklarını dile getirdi.

Tüm bu nedenler bir araya geldiğinde seçmeniz için en iyi seçenek olarak Nevest Güzellik Merkezi’ni görüyoruz. Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Düğününüz öncesinde rahatlamanız ve huzurlu anlar geçirmek için yardımcınız olmak için sizden haber bekliyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Evliya caddesi Reşit Bey Apt.No:1/A Sivas

Nevest Güzellik Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!