Güzellik Merkezleri Sivas

Estedermal Life Güzellik Merkezi

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

Estedermal Life Güzellik Merkezi Özellikler

Hizmet İçeriği
Ağda Cilt bakımı El / Ayak bakımı Epilasyon Manikür / Pedikür Masaj Vücut bakımı
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Estedermal Life Güzellik Merkezi Hakkında

Sivas’ta düğününüz öncesinde hem stresini azaltıp için rahatlayacağınız hem de bakım yaptırabileceğiniz bir güzellik salonu mu arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise sizi Estedermal Life Güzellik Merkezi’ne davet ediyoruz! Yıllardan beri Sivas’ta güzellik salonu olarak hizmet veriyoruz. Bu süre zarfı içinde elde ettiğimiz tecrübe ile konuklarımıza daha iyi hizmet vermenin yollarını bulduk. Elbette her geçen gün kendimizi geliştirerek daha da iyi noktalara gelmeye çalışıyoruz. Güzellik merkezlerinde yapılan işler oldukça titizlik istiyor. Sağlığınız ile direk ilgili işlemler yaptığımız için hijyenik bir ortamda hizmet sunmayı en öncelikli hedeflerimizden biri haline getirdik. Estedermal Life Güzellik ve Yaşam Merkezi Merkez Sivas’ta profesyonel ve eğitimli ekibimiz tüm isteklerinizi en iyi şekilde karşılamak adına oldukça özverili bir şekilde çalışıyor.

Peki güzellik salonumuzda ne gibi hizmetler sunuyoruz bunlardan bahsedelim:

Öncelikli olarak düğününüze hazırlık döneminde pek çok farklı detayı aynı anda düşünmekten dolayı stres yaşayabildiğinizi biliyoruz. Bu stresten kurtulmanız adına hizmetlerimiz ile sizi rahatlatabiliriz. El, yüz bakımları, manikür, pedikür ve Buz lazer epilasyon gibi hizmetlerimiz ile en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Özellikle Soprano Ice Buz lazer epilasyon cihazımız ile sunduğumuz daha soğuk, daha hızlı ve daha konforlu epilasyon olanağımız en çok tercih edilen hizmetlerimizden biri. Düğün dönemleri geldiğinde pek çok rezervasyon aldığımızdan dolayı Estedermal Life Güzellik Merkezi’nde yoğun bir takvime sahip olabiliyoruz. Bu takvimde kendinize yer ayırmak için bizimle 3 hafta önceden iletişime geçebilirsiniz.

Rahatlamak ve güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtmak adına bakım yaptırmak istiyorsanız sizi Estedermal Life Güzellik Merkezi’ne bekliyoruz! Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Örtülüpınar Mh. Kahiroğulları Sk. Arat Apt. Kat:2 No:2 Merkez/Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Estedermal Life Güzellik Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.