Güzellik Merkezleri Sivas

Albina Güzellik Salonu

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Albina Güzellik Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Ağda Cilt bakımı El / Ayak bakımı Kavitasyon Manikür / Pedikür Masaj Saç Solaryum Vücut bakımı Zayıflama
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Albina Güzellik Salonu Hakkında

2016 yılında faaliyete girmiş olan Albina Permanent Make Up Güzellik Salonu, profesyonel bir kadro ile hizmet veriyor. Başta kurucusu olmak üzere eğitimli personellerden oluşan ekiple güzelliğiniz emin ellerde! Neden mi? Dilerseniz biraz kendimizi tanıtalım ve hizmetlerimizden bahsedelim:

Almanya’da aldığı eğitimlerle, kalıcı makyaj ve güzellik uzmanlığı konusunda profesyonellik kazanarak merkezi açma kararı aldım. Kuracağım ekibin de eğitimli ve tecrübeli olmasına son derece önem verdim. Türkiye’de de çeşitli eğitimler, sertifika programları, kurs ve seminerlere katılarak hazır hale geldik. Albina Güzellik Salonu Sivas’taki kadınların güzelliğine ışık tutmak için her geçen gün kendini geliştirmeye ve yenilemeye de devam ediyor!

Cildinizi ve sağlığınızı önemsiyoruz! Buy yüzden dünyaca ünlü markaların yüksek kalite standartlarında ürünlerini kullanıyoruz. Cildinizi tanımak için analizler yapıyor, ihtiyacınız olan; cilt bakımı, leke tedavisi ve uygulamaları tespit ediyoruz. Her cilt tipine uygun tedavi ve uygulamalar sizi bekliyor! Memnuniyetinizi ve güzelliğinizi ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Bütün konuklarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğimiz buz lazer ve iğneli epilasyonu da denemelisiniz. Elbette sizin için en uygun olan tekniği seçmek burada da son derece önemli!

Tüm bunların yanı sıra kalıcı makyaj konusunda Sivas güzellik merkezleri arasında fark yaratmaya devam ediyoruz! Dudak, kaş ve kirpik bölgesinde sıklıkla uygulanan işlem aslında cildin renk tonu ile dengesine göre pek çok noktada uygulanabilir. İhtiyaç hissettiğiniz günlük makyajı belirlemeniz yapılacak uygulamayı ve yüzünüzdeki bölgeyi de tespit etmemizi sağlayacak.

Tesisimizde aldığınız hizmetlerle hem kendinizi iyi hissedecek hem de günlük yaşantıda yapacağınız uygulamalar yerine vakit kazanacaksınız.

Eğer siz de Albina Güzellik Salonu iletişim formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklarsanız, tercih ettiğiniz uygulamalar için görüşmeler talep edebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Örtülüpınar Mah. İnönü Bulvarı Demet Apartmanı No: 40 Kat: 3 Merkez/ Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Albina Güzellik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.