Albina Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Güzellik Merkezleri

Kategori

Ağda

Hizmet İçeriği

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Kavitasyon, Manikür / pedikür, Masaj, Saç , Solaryum, Vücut bakımı, Zayıflama
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Marvel Güzellik Merkezi
15

Merkez

Marvel Güzellik Merkezi

Ağda
Estedermal Life Güzellik Merkezi
14

Merkez

Estedermal Life Güzellik Merkezi

Ağda
Nevest Güzellik Merkezi
13

Merkez

Nevest Güzellik Merkezi

Ağda

Hakkında

2016 yılında faaliyete girmiş olan Albina Permanent Make Up Güzellik Salonu, profesyonel bir kadro ile hizmet veriyor. Başta kurucusu olmak üzere eğitimli personellerden oluşan ekiple güzelliğiniz emin ellerde! Neden mi? Dilerseniz biraz kendimizi tanıtalım ve hizmetlerimizden bahsedelim:

Almanya’da aldığı eğitimlerle, kalıcı makyaj ve güzellik uzmanlığı konusunda profesyonellik kazanarak merkezi açma kararı aldım. Kuracağım ekibin de eğitimli ve tecrübeli olmasına son derece önem verdim. Türkiye’de de çeşitli eğitimler, sertifika programları, kurs ve seminerlere katılarak hazır hale geldik. Albina Güzellik Salonu Sivas’taki kadınların güzelliğine ışık tutmak için her geçen gün kendini geliştirmeye ve yenilemeye de devam ediyor!

Cildinizi ve sağlığınızı önemsiyoruz! Buy yüzden dünyaca ünlü markaların yüksek kalite standartlarında ürünlerini kullanıyoruz. Cildinizi tanımak için analizler yapıyor, ihtiyacınız olan; cilt bakımı, leke tedavisi ve uygulamaları tespit ediyoruz. Her cilt tipine uygun tedavi ve uygulamalar sizi bekliyor! Memnuniyetinizi ve güzelliğinizi ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Bütün konuklarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğimiz buz lazer ve iğneli epilasyonu da denemelisiniz. Elbette sizin için en uygun olan tekniği seçmek burada da son derece önemli!

Tüm bunların yanı sıra kalıcı makyaj konusunda Sivas güzellik merkezleri arasında fark yaratmaya devam ediyoruz! Dudak, kaş ve kirpik bölgesinde sıklıkla uygulanan işlem aslında cildin renk tonu ile dengesine göre pek çok noktada uygulanabilir. İhtiyaç hissettiğiniz günlük makyajı belirlemeniz yapılacak uygulamayı ve yüzünüzdeki bölgeyi de tespit etmemizi sağlayacak.

Tesisimizde aldığınız hizmetlerle hem kendinizi iyi hissedecek hem de günlük yaşantıda yapacağınız uygulamalar yerine vakit kazanacaksınız.

Eğer siz de Albina Güzellik Salonu iletişim formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklarsanız, tercih ettiğiniz uygulamalar için görüşmeler talep edebilirsiniz.

İletişim

Hicran Eskitürk

  • Adres: Örtülüpınar Mah. İnönü Bulvarı Demet Apartmanı No: 40 Kat: 3 Merkez/ Sivas

Albina Güzellik Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!