Yüksel İçer Beauty

E-posta Gönder

 • Merkez, Malatya.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

Yüksel İçer Beauty Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Epilasyon, Kök hücre tedavisi, Makyaj, Manikür / Pedikür, Masaj, Ozon tedavisi, Pilates, Saç , Sauna, Solaryum, Spa, Vücut bakımı, Zayıflama
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Yüksel İçer Beauty Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Hafta sonu hizmet

Yüksel İçer Beauty Hakkında

Düğününüz öncesinde vücudunuzu dinlendirmek ve hoş bir bakım istiyorsanız sizi Yüksel İçer Beauty Malatya’ya davet ediyoruz!

Önemli davetinizin hayalini uzun zamandan beri kurduğunuzu tahmin ediyoruz. Bu özel güne hazırlanmak için geçirdiğiniz planlama süreçleri sizi yormuş olabilir. Ancak endişelenmenize gerek yok! Yüksel İçer Beauty’de kendinizi yenileme fırsatına sahipsiniz. Yüksek kalite standartlarında ve güler yüzlü hizmet politikamız ile yanınızda oluyor ve rahatlamanızı sağlıyoruz. Teknolojik etkenlere göre sürekli geliştirdiğimiz ekipmanlarımız ile cilt bakımı, lazer epilasyon, protez tırnak, manikür, pedikür gibi pek çok hizmet sunuyoruz!

Salonumuzda uzun zamandan beri hizmet veriyoruz. Yüksel İçer Malatya olarak Malatya en iyi güzellik merkezleri arasında kendimize yer bulmamızı sağlayan en önemli özelliğimiz işimizi ciddiye alarak oldukça titiz çalışmamız. Vücudunuzun gereksinimlerine uygun ve sağlıklı hizmetler için öncelikle birtakım incelemeler yapıyoruz. Özel etkinliğiniz öncesinde pek çok farklı talebiniz olabilir. Bu istekler en kısa zaman içinde istediğiniz gibi yerine getiriyoruz. Elbette bunu başarmak kolay değil. Dileklerinizi yerine getirme ve memnuniyetinizi sağlama konusunda bize en büyük yardımı ekibimiz sağlıyor. Özel eğitim almış tecrübeli çalışanlardan oluşan ekibimiz aynı zamanda işini severek de yapıyor.

Peki Yüksel İçer Beauty’de ne tür hizmetler veriyoruz?

Misafirlerimizin tercih edebileceği pek çok farkı paketimiz bulunuyor. Paketlerimiz arasından isteklerinize kendinize en çok uyanı tercih ederek uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Elbette sadece ihtiyacınız olan hizmetleri seçerek onlardan yararlanma imkânına da sahipsiniz. Önemli gününüze en iyi şekilde hazırlanmanız için tüm bu fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Güzelliğinizi ortaya çıkarmak ve vücudunuza bakım yaptırmak için Yüksel İçer Beauty’yi tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla fiyat tekliflerimizi öğrenebilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İnönü Cad. Şıkşık Mah. M.Çulcu Apt. No:109/4 Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.