Güzellik Merkezleri Malatya

Özel Activa Polikliniği

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Özel Activa Polikliniği Özellikler

Hizmet İçeriği
Cilt bakımı Epilasyon Ozon tedavisi Vücut bakımı Zayıflama
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Özel Activa Polikliniği Hakkında

Düğünden önce cilt kusurlarınızı giderebileceğiniz, vücudunuza yapılacak bakımlarla dinlenebileceğiniz bir poliklinik arayışındaysanız siz değerli gelin adaylarımızı Özel Activa Polikliniği Battalgazi/Malatya’ya davet etmek çok isteriz. Tabii öncelikle biraz kendimizden bahsedelim:

2005 yılında kurulduk ve bugün hala ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz. Amacımız bizi tercih eden müşterilerimizin elimizden geldiğince isteklerini yerine getirmek ve memnuniyetlerini sağlamak. Özellikle düğün arifesinde olan gelin adaylarımızın, rahatsız oldukları herhangi bir vücut kusurunda yanlarında olarak kusurlarını sıfıra indirmeyi hedefledik ve bunu başardık. Eğer sıradaki şansı gelin adayımız siz olursanız birbirinden güzel olanaklarımızdan faydalanma şansı elde edeceksiniz.

Peki nedir bu olanaklar?

Öncelikle istenmeyen tüylerin kalıcı çözümü olarak gördüğümüz lazer epilasyon uygulaması, yüzünüzde oluşan ince veya derin kırışıkları gidermek için botoks, dengesini kaybeden vücudunuzu yeniden dengelemek ve iyileştirmek için cilt bakımı gibi hizmetlerimize ek olarak leke tedavisi, bölgesel zayıflama, dolgu ve dudak estetiği gibi olanaklarımız da bulunuyor. İhtiyaçlarınıza göre dilediğiniz tedavi ve uygulamayı seçebiliyorsunuz.

Seçim sürecinizden uygulama aşamasına kadar yanınızda olarak size en iyi şekilde danışmanlık yapan bir ekibe sahibiz. Memnuniyetiniz için titiz bir çalışma gerçekleştiren bu ekibe aklınıza takılan her şeyi sorabilir, gerektiğinde yardım da isteyebilirsiniz.

Saydığımız tüm tedavi ve uygulamaları bu işin eğitimini almış profesyoneller yapıyor. Burada sağlığınızı riske atacak hiçbir işlem yapılmıyor. Gerekli tüm donanıma sahip, son teknoloji aletlerle de çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Ayrıca Polikliniğimiz her gün temizlenmekte ve hijyenik bakımdan tüm uygulamalara hazır hale getirilmektedir.

Özel Activa Polikliniği Malatya olarak en değerli günlerinizden önce vücudunuza derinlemesine bakım yapmayı ve mutluluğunuza ortak olmayı çok isteriz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgiyi merak ediyorsanız hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Uçbağlar Mah. Yunus Emre Cad. Kanalboyu Apt. No:33/A

  • Haritadaki Konumu

    Özel Activa Polikliniği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.