Güzellik Merkezleri Konya

Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu

Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu

Ekiple Tanışın

Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu Özellikler

Hizmet İçeriği
Cilt bakımı El / Ayak bakımı Epilasyon Makyaj Masaj Saç Vücut bakımı
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu Hakkında

Kadın güzelliğine yönelik bütüncül hizmetlerin sunulduğu Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu, Konya’da 2009 yılında 18 yıllık bir deneyimin sonucu olarak kuruldu. Uzman Estetisyen Mehtap Gürbüz’ün uluslararası otel zincirleri de dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlardaki başarılı uygulamalarının bir devamı niteliğinde olan “Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu” nitelikli kişisel bakım hizmetlerinin verildiği özellikli bir yapıya sahip.

Çalışma hayatı boyunca “güzellik” söylemine farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan Mehtap Gürbüz, mesleki kariyerinin tamamında kadın ve güzelliğine yönelik olarak çalıştı. İktisadi ve İdari Bilimler alanındaki eğitimini İzmir’ de aldığı kozmetik ve estetik programları ile zenginleştiren Gürbüz, çok sayıda uluslar arası kozmetik markanın workshoplarında spesifik cilt uygulama eğitimleri aldı.

"Güzellik vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir” felsefesinden hareketle salondaki her uygulama kişiye özel olarak tasarlandı.

Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Mehtap Gürbüz, Konya’ya yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi.

İletişim

  • Adres::

    Şeyh Sadrettin Mahllesi Millet Caddesi Ergen Sitesi B Blok No: 8/6 Meram

  • Haritadaki Konumu

    Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.