Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu*

Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu
Kadın güzelliğine yönelik bütüncül hizmetlerin sunulduğu Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu, Konya’da 2009 yılında 18 yıllık bir deneyimin sonucu olarak kuruldu. Uzman Estetisyen Mehtap Gürbüz’ün uluslararası otel zincirleri de dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlardaki başarılı uygulamalarının bir devamı niteliğinde olan “Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu” nitelikli kişisel bakım hizmetlerinin verildiği özellikli bir yapıya sahip.

Çalışma hayatı boyunca “güzellik” söylemine farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan Mehtap Gürbüz, mesleki kariyerinin tamamında kadın ve güzelliğine yönelik olarak çalıştı. İktisadi ve İdari Bilimler alanındaki eğitimini İzmir’ de aldığı kozmetik ve estetik programları ile zenginleştiren Gürbüz, çok sayıda uluslar arası kozmetik markanın workshoplarında spesifik cilt uygulama eğitimleri aldı.

"Güzellik vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir” felsefesinden hareketle salondaki her uygulama kişiye özel olarak tasarlandı.

Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Mehtap Gürbüz, Konya’ya yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Evleneceklere Destek Hareketi
Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap