Açelya Sağlık ve Güzellik Salonu*

Açelya Sağlık ve Güzellik Salonu
Tepeden tırnağa güzel bir kadın olmak hiçde zor değil.Kendinize ayıracağınız birkaç ekstra dakika ve her kadının bilmesi gereken minik sırlar ile güzelliğinize güzellik katın.

Kalıcı vücut epilasyonundan, Cilt Bakımına ,Profesyonel Makyajdan Kirpik Permasına ,Parafinden Manikür Pediküre,İğneli epilasyondan ,Depilasyona(Sir ağda) Kirpik ekiminden Kaş tasarımına kadar geniş bir yelpazeye sahip olan salonumuz ;Soft ışıklandırması ,hafif kokusu ve Yumuşak müziği ile Bakım odalarındaki ambiansı ,size hakettiğiniz rahatlatıcı molayı sunacaktır.

Güzel olmak için pahalı kozmetik ürünlere ,sağlığınızı tehlikeye sokan metodlara hiç gerek yok.Güzelliğe dair doğanın söğleyeceği çok şey var.ona kulak verdiğinizde kalıcı ve eşsiz güzelliğe kavuşmak daha kolay olacak.

On Yıllık tecrubesi ile; gelişmekte olan güzellik sektöründe ciddi,güvenilir sağlıklı ve hijyenik kuruluşun eksikliğini hissedenler için kurulduk.

Camlı köşk karşısı Adidas mağazası üstünde bulunan salonumuzda ;uzun yıllara dayanan eğitimimiz,bilgi birikimi ve iş tecrübesi ile doğru ve kaliteli bir hizmet verilmektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Evleneceklere Destek Hareketi
Açelya Sağlık ve Güzellik Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Açelya Sağlık ve Güzellik Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap