Yeni Hayat Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

Yeni Hayat Güzellik Salonu Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği

    Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Masaj, Vücut bakımı, Zayıflama
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

    4 hafta

Yeni Hayat Güzellik Salonu Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Hafta sonu hizmet

Yeni Hayat Güzellik Salonu Hakkında

Hatay’da düğününüz öncesinde hem stresini azaltıp için rahatlayacağınız hem de bakım yaptırabileceğiniz bir güzellik salonu mu arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise sizi Yeni Hayat Güzellik Salonu’na davet ediyoruz! Yıllardan beri Antakya’da güzellik salonu olarak hizmet veriyoruz. Bu süre zarfı içinde elde ettiğimiz tecrübe ile konuklarımıza daha iyi hizmet vermenin yollarını bulduk. Elbette her geçen gün kendimizi geliştirerek daha da iyi noktalara gelmeye çalışıyoruz. Güzellik merkezlerinde yapılan işler oldukça titizlik istiyor.
Sağlığınız ile direk ilgili işlemler yaptığımız için hijyenik bir ortamda hizmet sunmayı en öncelikli hedeflerimizden biri haline getirdik. Yeni Hayat Güzellik Salonu Antakya’da profesyonel ve eğitimli ekibimiz tüm isteklerinizi en iyi şekilde karşılamak adına oldukça özverili bir şekilde çalışıyor.

Peki güzellik salonumuzda ne gibi hizmetler sunuyoruz bunlardan bahsedelim:

Öncelikli olarak düğününüze hazırlık döneminde pek çok farklı detayı aynı anda düşünmekten dolayı stres yaşayabildiğinizi biliyoruz. Bu stresten kurtulmanız adına hizmetlerimiz ile sizi rahatlatabiliriz. El, yüz bakımları, manikür, pedikür ve Buz lazer epilasyon gibi hizmetlerimiz ile en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Özellikle Soprano Ice Buz lazer epilasyon cihazımız ile sunduğumuz daha soğuk, daha hızlı ve daha konforlu epilasyon olanağımız en çok tercih edilen hizmetlerimizden biri. Düğün dönemleri geldiğinde pek çok rezervasyon aldığımızdan dolayı Yeni Hayat Güzellik Merkezi Antakya’da yoğun bir takvime sahip olabiliyoruz. Bu takvimde kendinize yer ayırmak için bizimle 3 hafta önceden iletişime geçebilirsiniz.

Rahatlamak ve güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtmak adına bakım yaptırmak istiyorsanız sizi Yeni Hayat Güzellik Salonu’na bekliyoruz! Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.