Güzellik Merkezleri Hatay

Daisy Poliklinik

Ekiple Tanışın

Daisy Poliklinik Özellikler

Hizmet İçeriği
Cilt bakımı Epilasyon Masaj Vücut bakımı Zayıflama
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Daisy Poliklinik Hakkında

Muhteşem görünüme kavuşmanızı sağlayan işlemlerimizle özel günlerinizde ışıl ışıl parlamanızı sağlıyoruz. Bendeniz Songül Durur Zevzir. Güzellik sektöründe uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyorum. Derma kozmetik ve estetik alanlarında Almanya’da eğitim alarak yöneldim bu sektöre. Ardından 1995 yılında Daisy Poliklinik Hatay olarak İskenderun’da hizmet vermeye başladım. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve yaptığımız işlemlerdeki başarımımla ekibimi daha da büyüterek 1997 Adana’da ikinci şubemizi faaliyete geçirdik. 2015 yılında Daisy ailesine Nişantaşı şubesini de ekledik ve günden güne büyümeye devam ediyoruz. Başarımızı bu süreçte bize güvenerek güzelliklerini teslim eden kadınlara borçluyuz.

Gelişime açık ve yenilikçi bir işletmeyiz. Alanımızdaki bilimsel ve teknolojik çalışmaları yakından takip ediyor ve ekibimizle birlikte dönem dönem eğitimlere katılarak bilgimizi tazeliyoruz. Peki verdiğimiz hizmetler neler mi?

-Ciltlerinin pürüzsüz be taze görünmesini isteyen kadınlara cilt gençleştirme hizmeti veriyoruz. Kırışıklıklarınız var ve rahat sız oluyor, ya da alnınızda çiziklerden kurtulmak istiyorsanız lazer ve botoxla cildinizi yep yeni bir görünüme kavuşmanızı amaçlıyoruz.
- Cerrahi işlemlere müracaat etmem dışında çözüm getirerek en etkin sonuca ulaştığımız cilt germe uygulaması yapıyoruz.
- Fazlalıklarınızda şikayet ediyorsanız son teknoloji ile üretilmiş cihazlarla bölgesel incelme işlemleri de gerçekleştirebiliyoruz.

Daisy Poliklinik adres bilgisi edinmek istiyorsanız hemen bahsedelim. Hatay merkezli güzellik merkezimiz İskenderun Yenişehir mahallesinde 7/C sokak üzerinde bulunuyor. Şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı geliş gidişlerinizde size ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.

“Geç kalmayın, genç kalın” diyor hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için sizi polikliniğimize davet ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yenişehir Mahallesi, 33. Sk. No:7, 31200 İskenderun/Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Daisy Poliklinik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.