Ayşe Çimer Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Ayşe Çimer Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Ağda, Cilt bakımı, Epilasyon, Ozon tedavisi, Vücut bakımı
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayşe Çimer Güzellik Merkezi Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Hafta sonu hizmet

Ayşe Çimer Güzellik Merkezi Hakkında

İskenderun’da kadınların dış görünümde farklılık yaratmak, profesyonel ellerle sihirli dokunuşlar yapmak üzere yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla birlikte sizi Ayşe Çimer Güzellik Merkezi’ne bekliyoruz.

Güzellik merkezimizde sunduğumuz farklı hizmet içerikleriyle sizi hazırlıyor, herkesin imrenen gözlerle bakacağı bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Meslekte seneler geçirdiğimiz için kadınların isteklerini biliyor, bu doğrultuda salonumuzdaki ekipmanları ve çalışma arkadaşlarımızı geliştiriyoruz. Kendimizi bulunduğumuz sektörde ileri taşımayı da seviyor, çeşitli eğitim ve sertifikalarla çalışmalarımızı destekliyoruz.

Sağladığımız hizmetlerden bahsedecek olursak; ürün içeriğimizin farklı hizmetler bulunuyor. Salonumuzda diyetisyenimiz bulunuyor. Hem kilo almak hem de vermek isteyen kadınlar için sağlıklı beslenme hizmeti veriyoruz. Zayıflama ve selülit tedavisi, gençlik aşısı, saç mezoterapisi uygulamalarımız da bulunuyor. Son teknolojik ekipmanlarla sağladığımız bu hizmetlerle Ayşe Çimer Güzellik Merkezinde farklılık yaratıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istiyorsanız gerekli hazırlıkları tamamladıktan sonra hemen uygulamaya başlayabiliriz.

Üstelik gelin saç ve makyajı konusunda da hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır güzellik merkezimizde gelin adayları için de faaliyet gösteriyor, düğün gününde ideal bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Pek çok detaya dikkat ediyor, saç modelini gelinlik, düğün mekânı ve mevsimi dikkate alarak belirleniyor. Makyaj için de cilt tipi, cilt tonuna bakılıyor, doğru kozmetik ürünlerini kullanıyoruz. Uzun süre makyajın bozulmaması için de kozmetik ürünleri özenle seçiyoruz. Böylece tüm misafirlerin hayran hayran bakacağı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Mekânımıza düğün öncesinde gelerek prova günü belirleyebilir, düğün gününüz için sohbet edebiliriz. BÖylece istediğiniz görünüme kavuşabilmeniz için bilgi sahibi oluruz.

Özel bir gecede ya da günlük hayatta bakımlı olmak isteyenleri kusursuz hizmet anlayışımızla büyülüyor, eşsiz bir görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz. Siz de profesyonel ellerde hizmet almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çay Mh. Pr. Muamer Aksoy Cad. Tolun Apt. 37/C İskenderun, Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ayşe Çimer Güzellik Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.