Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Aris İstanbul Estetik & Güzellik

0850 241 1783

Güzellik Merkezleri

Kategori

Cilt bakımı

Hizmet İçeriği

Evet

Mekanda/Evde Hizmet

Seyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Epilasyon, Kavitasyon, Kök hücre tedavisi, Makyaj, Manikür / pedikür, Masaj, Ozon tedavisi, Solaryum, Spa, Vücut bakımı, Zayıflama
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehirdışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Estelite Güzellik Merkezi
6

Çukurova

Estelite Güzellik Merkezi

Estelite Güzellik Merkezi düğün öncesi saç ve cilt bakımı hizmetleri veriyo...

Newline Perlin
18

Seyhan

Newline Perlin

Güzel ve bakımlı görünmek bütün kadınların en doğal hakkıdır… Ancak, kişise...

Ayşiva Güzellik Merkezi
4

Adnan Menderes

Ayşiva Güzellik Merkezi

Profesyonel güzellik uzmanları sayesinde cilt problemlerinizi ortadan kaldı...

Hakkında

1997 yılında İstanbul da gıda,kozmetik ve ilaç sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz 2007 yılında sırasıyla Ankara, Adana, Gaziantep, Mersin, Şanlıurfa, Adıyaman, Batman, Erdemli ve Kahramanmaraş'ta Aris İstanbul güzellik merkezi adı altında on şube açıp bu sektörde en iyiler arasına girmenin haklı gururunu yaşamıştır.
Başarılı lazer uygulamalarıyla ünlenen merkez bayanların lazer uygulamaları dışındaki ihtiyaçlarını dikkate alarak cilt bakımı,vücut bakımı ve zayıflama ünitelerini de en iyi donanıma sahip cihaz ve ekipmanlarla ünitelerini geliştirmiştir. Herhangi bir Aris İstanbul şubesinden hizmet satın alan müşterilerimiz iş ve seyahat gezilerinde bulundukları ilde Aris İstanbul güzellik merkezinin şubesi varsa hiç bir ek ücret ödemeden hizmetlerini bulundukları şubeden alabiliyorlar böylelikle seanslarını kaçırmamış olmanın memnuniyetini yaşıyorlar işte bu müşteri memnuniyetini baz alarak Türkiye genelinde arge çalışmalarına önem verilerek kurumsal standardizasyon programı başlatılmıştır.
Aris İstanbul güzellik merkezlerinin temel aldığı ilke 'mükemmelliğe' ulaşma çabası, bu nedenle merkez kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkarak çok kısa bir sürede bunu gerçekleştirmiştir. Kuruluş bünyesinde bütün üniteler bir arada, uzman kadrosuyla Aris İstanbul güzellik merkezleri müşterilerine daima yüksek kalite,yüksek performanslı cihaz ve ürünleri en uygun fiyata sunmakta.
İşletmenin hizmet anlayışı;her gün alternatif mekanların açıldığı, rekabetin büyük boyutları ulaştığı bu sektörde Aris İstanbul güzellik merkezleri olarak çok farklı bir hizmet politikasıyla müşterileri buluşturmak.
Aris İstanbul güzellik merkezleri kendinizi olabildiğince özel hissettiğiniz tanıdık ve güler yüzlerle karşılandığınız, sizlerin isteklerini anlayan ve dinleyen ve sadece size hizmet veriliyormuşçasına itina ile çalışan bir müessese.
HER KADIN GÜZELDİR VE DAİMA GÜZEL KALMAK İSTER sloganıyla yola çıkan ve sizler için düşünülen ve tasarlanan hizmet yelpazesi, hem yaşam kalitenizi yükseltecek hem de bu hizmetleri alırken çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmayacak.

İletişim

Rufet Sayan

Senay Avcu

  • Telefon: 0850 241 1783

  • Adres: Atatürk Caddesi Ramazanoğlu Apt. Kat:1 No:1 (Fehiman Ecz. Üstü)

Aris İstanbul Estetik & Güzellik Yol Haritası

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.