Prenses Model Tesettür Gelinlikler

Düğününde ihtişamlı bir görünüm için tercih edebileceğin, birbirinden şık prenses model tesettür gelinlikler bu galeride! Haydi, hemen incele!

Tesettür Prenses Gelinlik

Görsel No: D1090113

Tesettür prenses gelinlik modelleri düğününde iddialı bir görünüme sahip olmak isteyen kapalı gelin adaylarının tercihi oluyor. Özellikle tarihi mekan, kulüp ve davet salonları ile otel düğünleri için uygun olan kabarık gelinlikler, basen bölgesini kamufle etmek isteyen gelinler için ideal. Prenses gelinliklerle ilgili daha fazla detaya göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Prenses Kesim Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

Sen de düğününde prenses tesettür gelinlik giymek istersen şehrindeki gelinlik firmalarının modellerini inceleyebilir, beğendiğin modeller için firmalarla iletişime geçebilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Uzun Kuyruklu Prenses Model Tesettür Gelinlik

Görsel No: D1090119

Prenses gelinlik modellerinin üç etek çeşidi bulunuyor: Kuyruksuz ve tam daire olan etek, arkaya doğru U yaparak uzanan etek ve olabildiğince uzun tam kuyruklu etek. Bu gelinlik ise tam kuyruklu modellerin şık bir örneği. İddialı tasarımı ile etek kısmında sıklaşan ve gelinliğin bütününde kullanılan işlemelerle göz alıcı bir model olan bu gelinliği armut vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz.

Vücut tipine göre tesettür gelinlik seçimine dair daha fazla ipucu istersen şu yazımıza göz atabilirsin: Vücut Tipine Uygun Tesettür Gelinlik Nasıl Seçilir?

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Hayallerindeki Gelinliği Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve nasıl bir gelinlik istediğini söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız uygun 5 gelinlikçiyle seni iletişime geçirsin!


Tesettür Prenses Model Gelinlik

Görsel No: D1090115

Kapalı prenses gelinlik modellerinin son yıllarda en çok tercih edilen çeşitlerinden biri de kaburga gelinlikler. Omuz ve yaka kısmında gold tonlarda işlemeler kullanılan pudra renkli prenses gelinlik, iddialı ve romantik bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarının tercih edebileceği bir seçenek. Bu modelle uyumlu gelin başı tasarımını da gösterişli modellerden yaptırmanı öneriyoruz.

Sen de kaburga gelinlik modellerini beğeniyorsan şu galerimizde birbirinden şık örneklerini bulabilirsin: Son Dönemlerin Gözdesi 20 Kaburga Gelinlik Modeli

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

3 Boyutlu Kabarık Tesettür Gelinlik

Görsel No: D1090108

Sade detayları olan bu prenses gelinlik tesettürlü gelin adaylarının çok hoşuna gidecek! Üç boyutlu aplikeleri ve zarif desenleriyle modern gelinlikler arıyorsan bu tasarımı düşünebilirsin. Gelinliğinin detaylarını gölgede bırakmaması için bu gelinlik ile duvak kullanmamanı, gelin başı tercihini sade modellerden yapmanı öneriyoruz.

Sen de üç boyutlu gelinlikleri incelemek istersen şu galerimizi ziyaret edebilirsin: 3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Tesettür Kabarık Gelinlik Modeli

Görsel No: D1090122

Gold işlemeli tasarımlar, özellikle tarihi mekan düğünleri için ideal. Özellikle bel kıvrımını ortaya çıkaracak yüksek belli gelinlik ile gold tonlara bir gelin makyajı yaptırabilir, sade saten bir türban takabilirsin.

Sen de düğününde prenses gelinlik giymeye karar verdiysen şu yazımız sana gelinlik alışverişinde yardımcı olabilir: Prenses Gelinlik Modelleri ile Öne Çıkan İstanbul Gelinlik Firması

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Tesettürlü Kabarık Gelinlik Modeli

Görsel No: D1090121

2019 gelinlik trendleri arasında yer alan geometrik detaylar, tesettürlü kabarık modellerinde de karşımıza çıkıyor. Sen de düğününde modern ve iddialı bir seçim yapmak istiyorsan bu tasarım tam senlik! Gelinliğinle uyum sağlaması için metalik tonlarda bir gelin makyajı yaptırabilirsin. Gelin başı tasarımında sade bir başörtü ve metalik saç aksesuarı kullanabilirsin.

2019 gelinlik trendlerine göz atmak istersen şuraya bakabilirsin: 13 Maddede 2019 Gelinlik Modası

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sade Kapalı Prenses Gelinlik Modeli

Görsel No: D1090114

Aradığı şıklığı doğallıkta bulan gelin adayları, sade tasarımlı gelinlikleri tercih ediyor. Az işlemeli bu prenses model gelinlik tesettürlü gelinler için şık ve zarif bir seçenek. Gelinliğin sade olduğu için bu modelle ince tül bir duvak takabilirsin. Doğal pembe tonlarında romantik bir makyajla görünümünü tamamlayabilirsin.

Sen de sade gelinlik modellerini beğeniyorsan şu galerimiz ilgini çekebilirsin: Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kapalı Kabarık Gelinlik Modeli

Görsel No: D1090120

Romantik tasarımlı tesettürlü kabarık gelinlik modelleri ilgini çekiyorsa senin için çok şık bir önerimiz var. Özellikle sonbahar-kış mevsimlerinde, tarihi mekan, davet salonu gibi alanlarda yapılacak düğünler için uygun olan uzun kollu, kabarık etekli bu gelinliği armut vücut tipine sahip gelinler rahatlıkla tercih edebilir. İç kısmında kullanılan pudra tonlarında gelinlik ile şeftali tonlarında gelin makyajı yaptırabilirsin.

Sen de bir kış geliniysen şu yazımıza göz atmanı öneriyoruz: Tüm Yönleriyle Kış Düğünü Rehberi

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Çıkarılabilir Etekli Kapalı Prenses Model Gelinlik

Görsel No: D1090117

Hem düğün hem de düğün sonrası organizasyon için ayrı elbise giymek istiyorsan, aradığın tesettür gelinlik prenses model çıkarılabilir etekli bu tasarım olabilir. 2018 gelinlik modelleri arasında görmeye alıştığımız çıkarılabilir parçalı gelinliklerin, gelin adayları tarafından sıkça tercih edilmesi, bu akımı 2019 gelinlik modelleri arasında da görmemizi sağlıyor. Tercihini bu tarz bir gelinlikten yana yaptığında düğünün ilerleyen saatlerinde hem daha rahat edecek hem de bir gelinlik ile iki farklı tasarıma sahip olacaksın. Gelinliğin eteğini çıkararak nikah elbisesi olarak da kullanabilir, kabarık etekli tasarımı düğünde giyebilirsin.

Sen de nikahta giyebileceğin tesettürlü gelinlikleri incelemek istersen şu galerimizi inceleyebilirsin: Tesettür Nikah Elbisesi Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kuyruklu Kapalı Kabarık Gelinlik

Görsel No: D1090116

Kapalı kabarık gelinlik modelleri sade tasarımlı modelleriyle de göz dolduruyor. Belden sonrası kabarık ve kuyruklu model gelinliği ince belini vurgulamak isteyen gelin adaylarına öneriyoruz. Gelinliğin üst kısmı hareketli olduğu için bu model ile sade gelin başı tasarımı yaptırabilirsin. Gelinliğini kaldırmak, boyunu uzun göstermek için platformlu gelin ayakkabıları giyebilirsin. Bel bölgeni ön plana çıkarmak için A kesimli gelinlik modellerini de deneyebilirsin.

A kesimli tesettür gelinlik modellerini incelemek istersen şu galerimizi inceleyebilirsin: A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Balon Kollu Kabarık Tesettür Gelinlik

Görsel No: D1090112

Viktoryen tasarımlı gelinlik modelleri 2019'un gelinlik trendleri arasında karşımıza çıkıyor. Sen de modern yorumlu vintage tarzda kabarık tesettür gelinlik modellerini beğeniyorsan bu model tam senlik! Balon kollu, üç boyutlu işlemeli bu gelinlik ile sade bir türban ve ışıltılı gelin tacı takabilirsin. Sen de vintage tarzda gelinlikleri beğeniyorsan şu yazımıza göz atmanda fayda var: Vintage Gelinlik: Maziden Gelen Zarafet

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Az Kabarık Prenses Tesettür Gelinlik

Görsel No: D1090110

Az kabarık prenses tesettür gelinlik modelleri düğün gününde hem gösterişli hem de rahat bir gelinlik giymek isteyen gelin adaylarının tercihi oluyor. Omuz detaylı, üç boyutlu aplikeli, ipek tafta kumaştan bu gelinliği kulüp ve davet alanları ile otel düğünlerinde giyebilirsin. Bu model ile uyumlu gelin makyajı nasıl olur diye düşünüyorsan da sana önerimiz buğulu gelin makyajı olacak.

Düğün mekanına göre gelinlik seçimiyle ilgili önerilerimize göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir?

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Katlı Etekli Prenses Tesettür Gelinlik

Görsel No: D1090109

Düğününde modern bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adayları için ideal olan bu tesettür gelinlik kabarık katlı etekleri ile hem en yeni gelinlik trendlerine uyum sağlıyor hem de kapalı gelin adaylarına romantik bir hava katıyor. Tamamı dantel işlemeli tül kumaş kullanılarak tasarlanan bu gelinliği, gösterişli gelinlikleri kaldıracak tarihi mekan ya da otel düğünleri için önerdiğimizi de söyleyelim. Bu mekanlarda düğün yapacaksan ve orantılı vücut hatlarına sahipsen balık gelinlik modellerini de düşünmeni tavsiye ediyoruz.

Sana ilham vermesi için birbirinden şık balık model gelinlikleri inceleyebileceğin galerimizi de şuraya bırakıyoruz: Tesettür Balık Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Renkli Kapalı Prenses Model Gelinlik

Görsel No: D1090118

Romantik tasarımları beğenen tesettürlü gelin adayları bu modele bayılacak! Üç boyutlu aplikelerin, gövdede ve etek uçlarında kullanıldığı bu gelinlik özellikle farklı tasarımlı bir gelinlik giymek isteyen gelin adayları için ideal. Uzun kuyruklu bu model, hareketli bir tasarıma sahip olduğu için, duvak takmamanı, sade bir tesettür gelin başı tasarımı tercih etmeni öneriyoruz.

Düğününde zarif ve iddialı bir görünüm yakalamak istersen pelerinli gelinlikleri de tercih edebilirsin. Bunun için şu galerimizdeki modellerden ilham alabilirsin: Pelerinli Türbanlı Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!