Inbal Dror Gelinlik Modelleri

Düğününde hem göz alıcı hem de seksi bir görünüme sahip olmak istiyorsan dünyaca ünlü tasarımcı Inbal Dror'un gelinlik koleksiyonlarından ilham alabilirsin! Markanın koleksiyonlarına hemen göz atmaya ne dersin?

İsrailli gelinlik markası Inbal Dror, göz alıcı ve romantik tasarımlarıyla öne çıkıyor. İsmini markanın kurucusu ve tek tasarımcısından alan marka, her yıl birbirinden şık gelinlik koleksiyonlarına imza atıyor.

Tasarımcının ışıltılı işlemeleri, tül kumaşları ve dar kalıpları kullandığı gelinlikler dikkatleri en çok üzerine çeken modellerden. Koleksiyonlarında straplez yakalı ve askılı tasarımlara sıkça yer veren tasarımcı, her gelinliğinde sırt, göğüs ya da bacak dekoltesine yer veriyor.

Gelin aksesuarı seçenekleri de bulunan markanın, her yıl gelinlik ve gelin aksesuarı trendlerine yön veren tasarımlara imza attığını da söyleyelim.

Inbal Dror gelinlik modelleri Türkiye’de Vakko Wedding mağazalarında gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Inbal Dror gelinlik fiyatlarıyla ilgili bilgi almak ve randevu oluşturmak için firmayla iletişime geçmeniz yeterli!