Berta Gelinlik Modelleri

Cesur, feminen ve romantik tasarımlarıyla öne çıkan dünyaca ünlü gelinlik markası Berta'nın gelinlik koleksiyonlarına göz atmaya ne dersin? Hemen incele, ilham al!

Dünyanın en iyi gelinlik markaları arasında yer alan Berta, ismini, modaevinin tek tasarımcısı ve kurucusu Berta Balilti’den alıyor. 2009’da kurulan ve abiye tasarımlar hazırlayan, 2013 yılında da dünyaya açılan markanın Berta Bridal gelinlik koleksiyonu da bulunuyor.

Berta gelinlik modelleri, dikkat çekici, seksi ve modern tasarımlarıyla kendini gösteriyor. Dar kalıplar ile derin sırt, göğüs ve bacak dekoltelerinin markanın imzası niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki; transparan, derin dekolteli tasarımlar artık Berta model gelinlik olarak tanımlanıyor. Bu özelliği, Berta’yı, fiziğine güvenen iddialı gelin adaylarının es geçmemesi gereken bir marka haline getiriyor.

Berta gelinlik modelleri, Türkiye’de Vakko Wedding mağazalarında satışa sunuluyor. Vakko Berta gelinlik fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için firmayla iletişime geçebilirsiniz.