Hayatınızın En Özel Kıyafeti

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:43 dakika

29.06.2020

Gelinliğinizin vücut tipinize uygunluğu, kullanacağınız kumaş, dantel ya da işlemenin sizi yansıtması… Bütün bunlar zor seçimler değil mi? Seçimlerinizde kusursuzluğu yakalamanız için Dera Moda ile görüştük.

Firmanızdan bahseder misiniz; sizi benzerlerinizden ayıran özellikler neler?

Firmamız sektörde yeni olmasına rağmen gerek hizmet kalitesi gerek ürün yelpazesiyle piyasada öne çıkmayı başarmıştır. Bu aşamada en önemli referansımız memnun ayrılan müşteri kitlemizdir.

Sizin için gelinlik nedir?

Dera Moda için gelinlik bir genç kızın en önemli kıyafeti, en özel rüyasıdır. Bizler de gelin adaylarının bu eşsiz gününe imza atmayı hedefleyerek yola çıktık.

hayatınızın en özel kıyafeti

Gelin adaylarının firmanızdan ne gibi beklentileri oluyor?

Gelin adayları A'dan Z' ye her konuda bizden görüş alabiliyorlar. Yani gelinliğin model aşaması dışında duvak seçimi, ayakkabı seçimi, saç ve makyaja kadar hemen her konuda kendilerinin beklentilerine cevap verebiliyoruz. Tabiki en önemli detay gelinlikle ilgili yönlendirmemiz oluyor. Gelinliğin vücut tipine uygunluğu, kullanılacak kumaş, dantel ya da işlemenin kişinin kendisini yansıtması çok önemli. Bu konuda piyasada çok ender bulunan malzemeleri kendilerine sunarak müşterimizle birlikte gelinliği aşama aşama tasarlıyoruz.

Size başvuran gelin adayları showroom'da bulunan modellerinizden mi seçim yapıyor, yoksa talepler doğrultusunda bir gelinlik modelini baştan mı yorumluyorsunuz?

Her ikiside olabiliyor. Dera Moda olarak kendini tekrarlamayan modeller tasarlıyoruz; çünkü gelen birçok gelin adayı farklı olmak istiyor. Bu bağlamda showroom'dan seçim yapan müşterilerimiz çok fazla. Bunun dışında elinde modelle gelen ya da birkaç modelin kombinini isteyen müşterilerimize de istekleri doğrultusunda dikim yapıyoruz.

Gelinlik dışında nişan elbiseleri ve abiye gibi seçenekler de sunuyor musunuz?

Evet. Gelinlik dışında nişan elbiseleri, mezuniyet kıyafetleri, anne abiyeleri ve kendi tasarımımız olan kaftanlarla da müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Size başvuran gelin adaylarının yakınlarına da aynı anda hizmet verebiliyor musunuz?

Evet, müşterilerimizin anne, kayınvalide, abla gibi yakınlarına veya arkadaş gruplarına da aynı anda hizmet verebiliyoruz.

Bu senenin gelinlik modası nedir?

Gelinlik modasını senelere yaymayı pek uygun görmüyoruz. Yani bizim için gelinlik modası kişinin tarzına, fiziğine, düğünün konseptine göre şekilleniyor. Gelin adayımız bizde bir gelinliği giydiği zaman “İşte bu benim aradığım!” dediğinde, bu gelinimiz için bizce senenin modası o andaki seçimi oluyor.

Bir gelinlik için verebileceğiniz ortalama fiyat aralığı nedir?

Bu yıl sezon sonu gelinliklerimize %60' a varan indirim uyguladık ve çok talep gördük. Yeni sezon gelinlik fiyat aralığımız da seçilen modelin işçiliğine, kullanılan kumaş ve dantel detaylarına göre 1800 ile 4500 TL arasında değişiyor. Gelinlik fiyatımızın içinde duvak, gelinlik kesesi ve düğün makyajını da hediye ediyoruz.

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

amine

Düğün Tarihi: 17.10.2014


omzu dantelli olan model çok güzel