Zülfiye Akdemir Modaevi

14

E-posta Gönder

0212 963 2486

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


Gelinlikçi modelleri

Prenses Model Gelinlikler

Prenses Model Gelinlikler

13 model

Tesettür Gelinlikler

Tesettür Gelinlikler

11 model

Hakim Yaka Gelinlikler

Hakim Yaka Gelinlikler

11 model

2020 Gelinlik Modelleri

2020 Gelinlik Modelleri

14 model


Özellik

  • Özel Dikim
  • Kiralama

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Eldiven
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? klasik Osmanlı tarzı, kişiye özel tasarımlar

Hakkında

2004 yılında Fatih’te başlayan hikayemiz, gelin adaylarımızın en değerli günleri için hazırladığımız birbirinden güzel gelinlik modellerimiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimiz eşliğinde devam ediyor. Eğer siz de düğün hazırlık sürecindeyseniz ve içinize sinen gelinliği hâlâ bulamadıysanız, kreatif tasarımlarımızı görmeden kararınızı vermeyin!

Kurucumuz olan Zülfiye Akdemir, 1990 yılında Fatih’te özel günler için kıyafetler tasarlayan bir atölyede başladı tasarım yolculuğuna. Daha sonra aldığı eğitimler, kazandığı deneyimler ve memnun iş potansiyeli ile kadın girişimci olarak bugün ki Zülfiye Akdemir Moda Evi markasının temellerini attı. İlk günden beri hayallerinize atılan imza mottosuyla ilerleyen tasarım anlayışımız bir kurum kültürü edinmemizi sağladı ve yaklaşık 16 yıllık bir moda evi serüvenini de beraberinde getirmiş oldu.

2004 yılından bu yana emektar ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet veriyoruz. Tasarım sürecimiz; çizimlerin eskizlerinden başlayıp kumaş seçimleri, kesim, dikiş gibi aşamalardan oluşuyor. Tabii sizin isteklerinize göre değişiklik yapabildiğimiz prova süreçleri de bulunuyor bu aşamaların içinde. Sonrası üzerinizdeyken kendinizi bir prenses gibi hissedeceğiniz harika bir gelinlik tasarımı ve gülen yüzler…

Biz köklü alt yapımızla gelin adaylarımıza güven veren bir firmayız. Kendi klasmanımızda özgün, köklerine ve etnik değerlerine bağlı, klasik kültürümüzü markamızın temeli haline getiren tasarımlar yapmayı hedefledik ve öyle de yaptık. Bu da diğer firmalardan farkımızı ortaya koydu ve birçok gelin adayı tarafından tercih edildik. Onların heyecanlarına, mutluluklarına şahitlik ettik. Düğününüze tamamen içlerine sinen bir görünümle çıkmalarını sağladık. Peki sıradaki şanslı gelin adayımız neden siz olmayasınız?

Gelinliğinizin fikir aşamasından teslim edildiği güne kadar her aşamasının ince ince işlendiği büyüleyici bir ekip işi ortaya çıkarmanın mutluluğuna ortak olmanızı tavsiye ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formu veya telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Zulfiye Akdemir

Şeyda Satır

  • Telefon: 0212 963 2486

  • Adres: Fevzipaşa Cad, No:78 Fatih

Zülfiye Akdemir Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!