Zülfiye Akdemir Modaevi

Gelinlik

Kategori

Fatih İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? klasik Osmanlı tarzı, kişiye özel tasarımlar

Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda Nişantaşı
26 1

Şişli

İğne İplik Moda Nişantaşı

1 hafta
Özel Dikim
Nurcan Ege Wedding Dress
699 25 93

Kadıköy

Nurcan Ege Wedding Dress

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

2004 yılında Fatih’te başlayan hikayemiz, gelin adaylarımızın en değerli günleri için hazırladığımız birbirinden güzel gelinlik modellerimiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimiz eşliğinde devam ediyor. Eğer siz de düğün hazırlık sürecindeyseniz ve içinize sinen gelinliği hâlâ bulamadıysanız, kreatif tasarımlarımızı görmeden kararınızı vermeyin!

Kurucumuz olan Zülfiye Akdemir, 1990 yılında Fatih’te özel günler için kıyafetler tasarlayan bir atölyede başladı tasarım yolculuğuna. Daha sonra aldığı eğitimler, kazandığı deneyimler ve memnun iş potansiyeli ile kadın girişimci olarak bugün ki Zülfiye Akdemir Moda Evi markasının temellerini attı. İlk günden beri hayallerinize atılan imza mottosuyla ilerleyen tasarım anlayışımız bir kurum kültürü edinmemizi sağladı ve yaklaşık 16 yıllık bir moda evi serüvenini de beraberinde getirmiş oldu.

2004 yılından bu yana emektar ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet veriyoruz. Tasarım sürecimiz; çizimlerin eskizlerinden başlayıp kumaş seçimleri, kesim, dikiş gibi aşamalardan oluşuyor. Tabii sizin isteklerinize göre değişiklik yapabildiğimiz prova süreçleri de bulunuyor bu aşamaların içinde. Sonrası üzerinizdeyken kendinizi bir prenses gibi hissedeceğiniz harika bir gelinlik tasarımı ve gülen yüzler…

Biz köklü alt yapımızla gelin adaylarımıza güven veren bir firmayız. Kendi klasmanımızda özgün, köklerine ve etnik değerlerine bağlı, klasik kültürümüzü markamızın temeli haline getiren tasarımlar yapmayı hedefledik ve öyle de yaptık. Bu da diğer firmalardan farkımızı ortaya koydu ve birçok gelin adayı tarafından tercih edildik. Onların heyecanlarına, mutluluklarına şahitlik ettik. Düğününüze tamamen içlerine sinen bir görünümle çıkmalarını sağladık. Peki sıradaki şanslı gelin adayımız neden siz olmayasınız?

Gelinliğinizin fikir aşamasından teslim edildiği güne kadar her aşamasının ince ince işlendiği büyüleyici bir ekip işi ortaya çıkarmanın mutluluğuna ortak olmanızı tavsiye ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formu veya telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Adres: Fevzipaşa Cad, No:78 Fatih


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Zülfiye Akdemir Modaevi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!