Zeykar Moda

E-posta Gönder

Zeykar Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Zeykar Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Zeykar Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Zeykar Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Zeykar Moda Hakkında

Mükemmel görünmenizi sağlayacak gelinlik modellerimiz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz. Zeykar Moda Evi olarak hayatınızın en özel gününde istediğiniz gibi bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Sizi önemsiyoruz ve isteklerinizi elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz.

Düğün gününüzde tüm bakışlar üstünüze toplayacak ve kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Gelinlik seçiminizde yılların verdiği tecrübemizle doğru yönlendirmeler yapıyoruz. Vücut tipiniz, düğün mekânınız, düğün gerçekleştireceğiniz mevsim ve düğün konseptinizi göz önünde bulundurarak her şeyle uyumlu bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Size en çok yakışan gelinlik modelini nasıl mı belirliyoruz?

-Düğün mekânınızla uygum içerisinde görünmeniz gerekmektedir. Kır ve plaj düğünü organizasyonu gerçekleştirecekseniz uçuş uçuş şifon gelinlik modellerimizi kapalı alanda şık bir balo salonunda organizasyon gerçekleştirecekseniz ise sert kumaş ve işlemeli gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyoruz.

-Her gelin adayının vücut tipine uygun özel dikim hizmeti veriyoruz. Zarif ve ince bir vücut yapınız var ise vücut hatlarınızı ortaya çıkaran modellerimizden tercih edebilirsiniz. Fazlalıklarınız olduğunuzu düşünüyorsanız zarif gösteren gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Ayrıca katalogdan beğendiğiniz bir modeli vücut tipinize de uyarlayabiliyoruz.

- Gelinlik modelinizi belirledik şimdi sıra son dokunuşlar olarak adlandırdığımız duvak ve aksesuar çeşitlerimizi beğeninize sunmaya. Gelinliğinizle uyum içerisinde görünen duvak modelini seçmeniz için size tavsiyeler veriyoruz.

Fatih gelinlikçileri arasında yer alan Zeykar Moda olarak hizmetlerimizin bunlarla da sınırlı olmadığını bildirmek istiyoruz. Gelinliğinizi 1-3 provada hazırlıyor ve her provada can kulağıyla dinleyerek yerine getiriyoruz.

Hayallerinizdeki gibi bir görünüme kavuşmanız için hazırlık aşamanızda sizinle yakından ilgileniyor ve isteklerinize harfiyen uyuyoruz. Siz de gelinlik modellerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘Randevu al’’ butonuna tıklayabilir ve bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fevzipaşa Cad. (Galeri Ülkü) Gelinlikciler Çarşısı No:100/614 Fatih -İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zeykar Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.