Vuslat Gelinlik

E-posta Gönder

Vuslat Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Vuslat Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Vuslat Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Vuslat Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Kuşak


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  İstenilen her turde gelin adaylarimizin hayal ettigini gerceklestirmek icin elimizden genin fazlasini yapmaya calisiyorz nacizane.

Vuslat Gelinlik Hakkında

Modaya ve gelinliğe olan ilgisine 7 yaşındayken aile bireylerinin kıyafetlerini ve evdeki perdeleri keserek yeni modeller ve gelinlik yapma iddasıyla bu günlerin temellerini atmıştır ve hayali olan ilk firmasını önce 2004 yılında Çanakkale ve ardından 2. firmasını 2006 yılında Çorlu'da çeyiz sandığı ve gelinlik mağzasını açtı ve sonra merkez şube olalarak 2014 yılında Vuslat Gelinlik olarak Çorlu merkezde açmıştır.

2004 yılından bugüne üst seviyede tecrübe ve deneyime sahip olan ve vermiş olduğu hizmetin ciddiyetine yakışır bir titizlikle her zaman ilkeli dürüst ve kaliteli çalışmayı benimseyerek, kaliteli hizmet anlaşından asla ödün vermeyen gelinlik firmamız kendine özgü çizgisi ve tasarımlarıyla sektöründe Çorlu'da lider bir konuma yükselmiştir... Dünya trendlerinden oluşan modellerin yanı sıra kişiye özel tsarımlarından oluşan koleksiyonuyla Vuslat Gelinlik; gelinlik giymeye aday genç kızlarımız için vazgeçilmez bir marka olmuştur...

Gelinlik, nişanlık, sünnet annesi, abiye elbiseleri, ayakkabıları, iç çamaşırları ve bütün kına malzemeleriyle tüm özel günleriniz için istediğiniz tarzda modeli bulmanız veya diktirmeniz için siz gelin adylarımıza ve yakınlarınıza hizmet vermek ve hayal ettiğinizi gerçekleştirmek üzere burdayız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.