Ünsal Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Ünsal Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Ünsal Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Ünsal Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model

Ünsal Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Ünsal Gelinlik Hakkında

Ünsal Gelinlik 20 yılı aşkın süredir birçok mutlu gelinin en güzel gününe birbirinden güzel tasarımlarla tanıklık etti. Eminönü semtindeki 2 mağazamız ve bir fabrikamızla rüyalarınızı gerçeğe çevirmek için hizmet vermeye devam ediyoruz. İçinde güzelliğinizle ışıldayacağınız Ünsal Gelinlik Fatih Moda Evi modelleri arasından hayallerinizdeki gelinliği bulacağınızdan veya sizin için kusursuz bir gelinlik hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tecrübeli ve işini özenle yapan profesyonel ekibimiz bizim gücümüzün en büyük kaynaklarından biri. Her ihtiyacınızla özel olarak ilgilenen ekibimiz, tüm isteklerinizi iyi bir şekilde analiz ediyor ve her detay içinize sinene kadar çalışmaya devam ediyor.

Mağazamızdan geleneksel veya modern her tarzda gelinliği bulabiliyorsunuz. İhtişamı seven gelinlerimiz için taş işlemeli, kabarık gelinliklerden; doğallıktan yana olan gelinlerimiz için zarif ve sade modellerimiz bulunuyor. Birbirinden güzel gelinlik modellerimiz arasından seçim yapmakta zorlanırsanız; alanında tecrübeli, zevk sahibi ekibimizden vücudunuza, düğün mekanınıza ve tarzınıza en uygun gelinliği bulma konusunda yardım isteyebiliyorsunuz.

Eğer tamamen sizin için tasarlanmış, her detayıyla sizi yansıtan bir gelinlik isterseniz, özel dikim gelinlikler de hazırlıyoruz. Tasarımı iyi el işçiliğinin gösterdiğine inanıyor, her detayıyla özenle ilgileniyoruz. Tüm gelinlik modellerinde de maksimum 3 prova içerisinde gelinliğinizi üstünüze tam oturacak şekilde hazırlıyoruz. Gelinliğinizin güzelliğini tamamlayacak aksesuar hizmetleriyle de düğününüzde bir bütün olarak kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Mağazamızda sevdiklerinizin sizin güzelliğiniz yanında sönük kalmasına da izin vermiyoruz. Şık tasarımlı abiye modellerimizde de geniş bir ürün yelpazemiz bulunuyor. Gelinliğinizin yanında mağazamızdan her detayı sevgiyle işlenmiş birbirinden şık bindallılar ve nişan elbiseleri arasından dilediğinizi seçip, tüm hayran bakan gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Ünsal Gelinlik Fatih gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Şimdiye kadar birçok gelinin hayallerini gerçeğe dönüştürdük, şimdi de sizin muhteşem gelinlik hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırız.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mahmutpaşa yokuşu Tarihi Kürkçü Han Kat:2 No:39-40-41-42-46 Eminönü / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ünsal Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.