Tülay Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Beykoz, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif
39 9

Ümraniye

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

1 hafta
Özel Dikim
Story Gelinlik
50 2 11

Ümraniye

Story Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Mesemias
47 3

Kadıköy

Mesemias

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Bir kadının en özel elbisesi gelinliktir. Tülay Gelinlik olarak bu sektörde faaliyet göstermenin sorumluluğunu taşıyor, en mutlu günlerinizde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyoruz. Tüm detayları sizin yerinize düşünerek güveninize layık olmak istiyoruz. Farklı tarza ve vücut yapısına hitap eden gelinlik modellerimiz ile sevdiklerinizi büyüleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Yıllardır İstanbul’da gelinlik hizmeti veriyor, gelinlerimizi hayatlarındaki en önemli günlerine hazırlıyoruz. İlk günden beri istekleriniz bizim için oldukça önemli oldu. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi ön planda tutuyor, tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlıyoruz. Bunun için de önce sizi yakından tanıyor, düğün mekanınızı, konseptini, saçınız ve makyajınızı öğreniyoruz. Böylelikle düğününüze giriş yaptığınız anda hayran bakışların hepsini üstünüzde toplamanızı sağlıyoruz.

Dilerseniz modern, geleneksel, sade ya da gösterişli hazır modellerimizi dilerseniz de en yeni trendlerden oluşan modellerimizi tercih edebiliyorsunuz. Kumaşı, dikimi, kullanılan aksesuarları ve işçiliği son derece özenle tasarlanan gelinliklerimizin hepsinde kaliteye şahit olacağınızdan eminiz. Size bir de iyi haberimiz var; gelinliklerimizi kiralama imkanı da sunuyoruz.

Bizi Beykoz gelinlik firmalarından farklı kılan en önemli özelliklerimizden biri; gelinliklerimizi Türkiye’nin her yerine gönderebiliyor olmamız! Modaevimizde gelinliğinizi son haline getirmek için gerekli işlemler yapıldıktan sonra istediğiniz adrese ulaştırabiliyoruz.

Bir diğer özelliğimiz ise gelinliğin yanında bir de çiçekçilik hizmeti verebiliyoruz. Profesyonel olarak çalıştığımız bu sektörde de özel günler için çiçekler hazırlayabiliyor, gelin buketinizi oluşturabiliyor, gelin arabanızı ya da düğün mekanınızı süsleyebiliyoruz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda gelinlik tercihinizi Tülay Gelinlik’ten yana kullanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Bu mutlu günlerinizde bir imzamız olursa, ne mutlu bize!

İletişim

Kezban Koç

  • Adres: Kavacık Mah. Hülagü Cad. Öztürk Pasajı, 34810 Beykoz/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!